Przypadkowe spotkanie

#współpracareklamowa

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki :

Czy jedno nic nieznaczące spotkanie może przerodzić się w ognisty romans?

Przypadkowe spotkanie to lekka, niezobowiązująca historia o sile rodzącego się uczucia pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi.

Hania to dwudziestoośmioletnia polska bizneswoman, która marzy o wyjątkowej relacji. Niestety, dotychczas trafiała na samych nieodpowiednich mężczyzn, co mocno ją zraziło. Mimo wszystko w duchu liczy na to, że kiedyś w końcu na jej drodze stanie ten jedyny.

Wahid to marokański książę przyjeżdżający do Polski w interesach. Jest typowym biznesmenem, dla którego nie liczy się nic poza pracą. Skupia się na nowych projektach i nie w głowie mu jakiekolwiek relacje.

Czy zatem dwójka bohaterów będzie w stanie zawalczyć o własne szczęście?

Czy zderzenie się ze sobą dwóch odmiennych kultur ma szansę przerodzić się w prawdziwe, gorące uczucie?

" Od pierwszej sekundy, w której cię zobaczyłem, czułem dziwny ucisk w żołądku. Coś na kształt stresu, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Wyszłaś z bramy i poszłaś przed siebie, a ja, nie wiedzieć czemu, zostawiłem przy samochodzie wołającego za mną kierowcę i poszedłem za tobą. I szedłem tak dobrych kilkadziesiąt metrów, zupełnie bez celu. Aż w końcu zrozumiałem, że jeśli nie zaczepię cię w jakikolwiek sposób, stracę szansę na kontakt. Pospiesznie wymyśliłem tę prośbę o dwa złote na skorzystanie z łazienki. "

Bardzo podobała mi się ta historia, pióro autorki jest lekkie i sympatyczne. Fabuła spójna, a bohaterowie dobrze wykreowani.

Połączenie dwóch kultur jest niezwykle egzotyczne, a autorka bezbłędnie sobie z tą historią poradziła.

Co może połączyć polską bizneswoman z księciem?

Przekonajcie się sami, bo warto.

To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, ale na pewno nie ostatnie.

Ale ta historia to nie tylko love story, ponieważ autorka w tak lekkiej fabule potrafiła wpleść i poważne wątki jak trudne relacje rodzinne, odrzucenie, śmierć. To tylko świadczy o doświadczeniu pisarskim autorki.

Szczere gratulacje, tak pięknej historii.

Dziękuję wydawnictwu i autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

Gorąco polecam.

#książkoweimpresje

Informacje dodatkowe o Przypadkowe spotkanie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-02-14
Język oryginału: Polski
Ilustracje:-
Dodał/a opinię: booksitsmypassio

Tagi: miłość romans różnica kultur przyjaźń literatura obyczajowa

Zobacz opinie o książce Przypadkowe spotkanie

Kup książkę Przypadkowe spotkanie

Cień bolesnych wspomnień
Adriana Rak0
Okładka ksiązki - Cień bolesnych wspomnień

Poruszająca opowieść o ludziach, którzy ze wszystkich sił pragnęli być szczęśliwi. Czy w obliczu ciężkich czasów, w jakich przyszło im żyć, będzie to możliwe...

Zagubieni
Adriana Rak0
Okładka ksiązki - Zagubieni

Tamara jest dwudziestoczteroletnią samotną matką, mieszkającą w Gdańsku wraz ze swoim ukochanym synkiem oraz rodzicami. Jej ojciec jest alkoholikiem, który...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;