Ram Dass i Król Zachodnich Smoków

Książka Julity Grodek pt Ram Dass i król zachodnich smoków to książka o podróży.

Rzecz dzieje się w odległych czasach, w których spotkać można jednocześnie furmanki napędzane końmi jak i unoszące się nad ziemią nowoczesne grawitacyjne ścigacze. Dawne kulty diabła i matki ziemi współgrają z pogrążonymi umysłami w Sieci eskapistami. Jednym słowem pomieszane z poplątaniem niemniej pasujące do siebie i przyjemne w odbiorze.

Zadaniem głównego bohatera opłaconego sowicie przez kosmitów z wyniszczonej wewnętrznymi konfliktami planety jest odnalezienie… smoka. Tak rozpoczyna się z pozoru bezsensowna podróż Ram Dassa, jego ojca oraz znalezionego przypadkowo i mającego iść do niszczarni szkolnego androida.

Książka napisana lekkim piórem doskonale nadaje się do oderwania od żmudnej i pełnej rutyny codzienności. Polecam fanom niecodziennej formy sci-fi oraz fantastyki.

Informacje dodatkowe o Ram Dass i Król Zachodnich Smoków:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2012-11-28
Dodał/a opinię: LukasM

Zobacz opinie o książce Ram Dass i Król Zachodnich Smoków

Kup książkę Ram Dass i Król Zachodnich Smoków

Mania dziewczyna inna niż wszystkie
Julita Grodek0
Okładka ksiązki - Mania dziewczyna inna niż wszystkie

Książka przeznaczona dla najmłodszych czytelników (7+) - pozwala poznać życiorys słynnej noblistki i przyswoić go sobie wraz z szerszym kontekstem. Ten...