Randka w Paryżu

„Randka w Paryżu” autorstwa Lorraine Brown to urocza i pełna emocji historia o nieoczekiwanej przygodzie, która staje się podróżą do odkrywania siebie.

Hannah to główna bohaterka , która przez pomyłkę trafia do Paryża zamiast do Amsterdamu, gdzie miała być na ślubie siostry. Podczas nieplanowanego pobytu w Paryżu spotyka Léo, Francuza, który mimo swojego irytującego charakteru, pomaga jej zobaczyć życie z innej perspektywy.

W miarę spędzania razem czasu, Hannah i Léo coraz lepiej się rozumieją, a więź pomiędzy nimi, zaczyna się zmieniać. Ona zawsze żyła według ustalonego planu, ale zaczyna powoli dostrzegać uroki spontaniczności w życiu. On choć początkowo wydaje się być nieco gburowaty, postanawia odkryć przed Hannah swoją bardziej wrażliwą stronę. Hannah, która zawsze była ostrożna, zaczyna zadawać sobie pytania o swoje życie i o związek z Simonem.

Czy to, co uważała za bezpieczne i stabilne, naprawdę ją uszczęśliwia? Czy może pragnie czegoś więcej w Paryżu?

Brown w swojej powieści tworzy postacie urocze i autentyczne. Przez ich wzajemne interakcje, jesteśmy świadkiem, jak Hannah i Léo uczą się od siebie nawzajem i jak ich przypadkowe spotkanie w Paryżu zmienia ich życie na zawsze. Autorka opisuje miasto w sposób, który sprawia, że czujemy się, jakbyśmy sami przechadzali się po jego uliczkach. Wplecione w dialogi francuskie słowa i zwroty dodają im realności. To wszystko sprawia, że książka jest nie tylko historią o miłości, ale również o odkrywaniu siebie i tego co daje nam szczęście. Autorka z wdziękiem splata humor z głębokimi emocjami, tworząc lekką i przyjemną w odbiorze historię.

„Randa w Paryżu” to czarująca opowieść o odkrywaniu radości na nowych ścieżkach, nawet jeśli początkowo, wydają się nam one, nie być naszymi. Pokazuje, że czasem najbardziej nieoczekiwane sytuacje mogą prowadzić do najpiękniejszych przełomów w życiu, jeśli tylko pozwolimy sobie na odrobinę spontaniczności i otwartości na te nowe doświadczenia. Czytajcie i dajcie się zabrać na spacer paryskimi uliczkami 🥐🇫🇷.

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od wydawnictwa @wydawnictwo.kobiece (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Randka w Paryżu:

Wydawnictwo: Illuminatio