Relaksujące mandale. 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych

Kolorowanki uwielbiałam już za czasów dzieciństwa i zawsze narzekałam, że nikt nie pokusił się o stworzenie czegoś takiego dla dorosłych. Moje narzekania chyba zostały wysłuchane, bowiem od jakiegoś czasu na rynku dominują książki kreatywne, w tym kolorowanki dla dorosłych. Mnie udało się dostać ,,Relaksujące mandale" i był to wybór doskonały! Nie tylko dlatego, że w końcu mam swój upragniony powrót do dzieciństwa, ale również dlatego, że wierzę w energię mandali. W książce mamy łącznie 100 mandal do pokolorowania. Oczywiście technika dowolna, dobór kolorystyki również - oto zabawa pełna pasji i kreatywności. Pozwala na oderwanie się od codzienności, zapewnia chwile relaksu i koi myśli. Mandale wywodzą się z kultury buddyjskiej i są w niej bardzo cenione, często wiąże się je z medytacją - stąd też pozytywny wpływ na nasze emocje i umysł. Każdy rysunek może stać się odzwierciedleniem naszego obecnego stanu, naszych myśli i samopoczucia. Gdy byłam dzieckiem, to zawsze musiałam mieć przemyślany plan działania, a w tym przypadku kolorowania. W przypadku tej książki było całkowicie na odwrót. Postanowiłam wyłączyć mój analityczny umysł i po prostu poddać się kreatywności. Nie myślałam, po jaki kolor kredki sięgam, po prostu działałam. A efekt końcowy zawsze bardzo mi się podobał. Świetną sprawą jest to, że każda mandala umieszczona jest na osobnej kartce, którą potem możemy wyciąć i przywiesić w danym miejscu - a nuż samo spojrzenie na nasze dzieło pozwoli nam ukoić skołatane nerwy. Jeżeli szukacie kolorowanek niepowtarzalnych i poruszających coś więcej niż tylko wyobraźnię, co zdecydowanie powinniście sięgnąć po ,,Relaksujące mandale". Na pewno zapewnią Wam sporą dawkę rozrywki na nie jeden wieczór, pozwolą oderwać się od problemów i nastroją pozytywnie do działania. Poddajcie się swojej twórczej naturze, dajcie się przebudzić wewnętrznemu dziecku i zobaczcie, jakie może to przynieść efekty. Kredki w dłoń i do dzieła! www.bookeaterreality.blogspot.com

Informacje dodatkowe o Relaksujące mandale. 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-10-02
Kategoria: Hobby
Dodał/a opinię: Sheti

Zobacz opinie o książce Relaksujące mandale. 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych

Kup książkę Relaksujące mandale. 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych