Ring 2

Tom 2 cyklu Ring

„Wolność nie jest nam dana na zawsze, czasem człowiek nie ma jej nigdy, mimo iż sądzi, iż może o sobie decydować”

Bruno, brat Alice, której historię poznajemy w pierwszym tomie Ring’u 🥊, wskutek postrzału, z którego ledwo uszedł z życiem, nie jest już sławnym bokserem. Obecnie prowadzi klub bokserski, ukrywając się, przed przeszłością pod nowym nazwiskiem i całkiem nową tożsamością. Nieoczekiwanie, jak się wydawała, uśpiona przeszłość, znowu pojawia się na horyzoncie, a zagrożenie z dnia na dzień wydaje się być intensywniejsze. Uczęszczająca do jego klubu Harper, pewnego dnia staje się dla Bruna kimś więcej, dobrą znajomą, pracownicą, kochanką, a nawet słabością.

Jednak, im coś przyciąga ich do siebie i im bliżej się poznają, tym więcej dziwnych sytuacji zaczyna dziać się wokół nich, co może być tylko zwiastunem ponownego zmierzenia się z niechcianą przeszłością, nie tylko Bruna, ale i Harper, której życie, obowiązek oraz dramatyczne wydarzenia z przeszłości, mogą mieć więcej wspólnego z Brunem i jego najbliższymi, niż mogłoby im się wydawać.

„Oboje mieli swoje demony, które ich ścigały”

Co z tej całej, zaskakującej, ale też szalenie niebezpiecznej sytuacji wyniknie, tego, tak na prawdę do samego końca nie wiemy…Autorka trzyma nas w napięciu do samego końca.

Wow, wiedziałam, że po tak świetnej książce jak „Ring” i historii Alice i Cartera, autorka, w „Ring 2”, także zafunduje nam niesamowitą jazdę bez trzymanki, serwując nam nieprawdopodobną opowieść o dwójce ludzi, których łączy więcej niż mogą sobie to wyobrazić, nie mniej jednak do samego końca niewiadomo, czy przy zmierzeniu się z przeszłością, będą mogli być razem.

W tej książce, akcja pędzi jak szalona, a co raz to nowe postacie i wydarzenia, wprowadzają nie mało zamieszania, ale potem ku zaskoczeniu czytelnika, wszystko układa się w jedną, zaskakującą, choć wstrząsającą całość. Emocje między głównymi bohaterami są takie, że, aż iskrzy. Namiętność, pożądanie, ale też nieprawdopodobna czułość, oddanie  i atencja względem siebie.

Prawdziwą wisienką na torcie jest córka, Alice i Cartera, oraz momenty, w których pojawiają się w tej części.

Jest tez całkiem nowa para, której historię, z chęcią chciałabym poznać.

Reasumując, jeśli Ring podobał Wam się bardzo, to zapewniam, że Ring 2, przeczytacie z prawdziwą przyjemnością, a nawet pokuszę się o stwierdzenie - wypiekami na twarzy. Piękna historia, z tak zaskakującymi wydarzeniami i rozwiązaniami przeszłości, wszystkich pojawiających się tu bohaterów.

Gorąco polecam ❤

Kup książkę Ring 2

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Pokusa gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Pokusa gangstera

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie...