Ring 2

Tom 2 cyklu Ring

Nie czytałam tomu pierwszego, z pewnością nadrobię w wolnej chwili. Czy miałam problem z przeczytaniem tomu drugiego? Nie i to mnie bardzo cieszy. Owszem są fragmenty, które odnoszą się do wydarzeń z poprzedniego i możemy jednak się domyślać pewnych faktów. Wydarzenia z poprzedniego mają poniekąd swój ciąg dalszy.

Harper to młoda dziewczyna, która skrywa pewna tajemnice. Kiedy trafia do szkoły bokserskiej Bruno jej życie zmienia się. Kiedy traci pracę jako kelnerka Bruno zatrudnia ja u siebie. Splot nieoczekiwanych zdarzeń zbliża ich do siebie. Nie tylko zbliża jako dwójkę ludzi ale okazuje się, że oboje skrywają tajemnicę. Co ukrywa Harper? Dodatkowo jest coś, co łączy Harper i Bruno a  co dopiero odkryją.

Bruno to były bokser, który po postrzale dostaje nową tożsamość i czystą kartę. Otwiera szkołę bokserską i swoją pasję realizuje jako trener. Kiedy w szkole pojawia się Harper od razu wpada mu w oko. Jego życie komplikuje sie gdy pojawia się u niego Mike, agent federalny. Ostrzega go, że jego wrogowie coś kombinują. Splot nieoczekiwanych wydarzeń sprawi, że Bruno i Harper muszą walczyć razem. Czy mają tego samego wroga?

Bohaterowie są dobrze wykreowani, sama fabuła dobrze przemyślana. Sporo tajemnic i intryg. Dużo zwrot¦ akcji, choć czasem a za szybko to się zmienia i mona straci wątek. Książka napisana przyjemnym lekkim stylem. Autorka ma w zwyczaju zaskakiwać zwrotami akcji. Kiedy coś się klaruje autorka wprowadza wątek, który wszystko zmienia.

Relacja między dójka głównych bohaterów nie jest może jaka wyjątkowa. Nie ma mega chemii, a raczej powolne klarowanie się uczyć. Całość czyta się szybko, przyjemnie i z wypiekami. Choć historia nie jest wyjątkowa, nie da się jej tak odłozyć zanim nie skończy. W książce za to furorę robi mała Miranda. Czytając fragmenty z jej udziałem musicie być gotowi na dużo uśmiechu. Mała rezolutna i zadająca niewygodne pytania. Duży plus dla pokazania ciągu dalszego z udziałem bohaterów poprzedniego tomu. Co prawda nie znam w pełni tej historii, ale zawsze przyjemnie się czyta, gdy w tomie drugim, gdzie są inni bohaterowie ci poprzedni mają swój udział.

Zakończenie może i przewidywalne ale także zaskakujące. Nie sądziłam, że Mike będzie tym, kim będzie. Epilog zabawny i idealnie kończący historię. Polecam

Informacje dodatkowe o Ring 2:

Kup książkę Ring 2

Vendetta. Leo Renado
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Vendetta. Leo Renado

Anna Wolf powraca z nową serią mafijną. Renado nie jest kimś, z kim warto zadzierać, o czym niektóre osoby zapominają. Leo dowiaduje się, że zawiązano...

Nie zostawię Cię
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Nie zostawię Cię

Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo jest właścicielem dobrze...