Ring 2

Tom 2 cyklu Ring

Bruno Salt - to nowa tożsamość byłego boksera. Plan FBI się powiódł i od kilku lat prowadzi klub bokserski. To właśnie tu, do niego trafia tajemnicza Harper. Od razu wpada mu w oko. Nie wie tylko, że tak samo jak on, skrywa tajemnicę. A tym samym oboje nawet nie przypuszczają, że będzie ona tyczyć ich obojga. Sprawy nie ułatwia rodzące się między nimi uczucie.

Czy staną oko w oko z przeszłością? Co przyszykował dla nich los? Co ich czeka?

Pierwszy tom serii przedstawiał historię Alice i Cartera. Teraz przyszła kolej na kolejną parę. I od razu wam zdradzę, że podobała mi się bardziej.

Przede wszystkim zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu główna bohaterka. Może mniej szalona w swych pomysłach i mniej barwna ale dla mnie bardzo realna. Taka zrównoważona.

Zresztą Bruno również wydał mi się bardziej spokojny i przyziemny. Przyziemny i empatyczny. Kiedy trzeba pokazywał swój temperament a kiedy trzeba emanował spokojem i trzeźwością osadów.

Akcja dynamiczna i systematycznie podkręcająca atmosferę, która zmieniała się niczym w kalejdoskopie. Raz gorąco i spalająco, by za chwilę wtargnęła adrenalina i sensacja trzymająca w napięciu i nerwowym oczekiwania na rozwój wydarzeń.

Tajemnice i sekrety stopniowo odsłaniały swe karty tworząc labirynt, którym kluczyłam razem z bohaterami szukając prawdy. Prawdy rodem z piekła. Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Zresztą finał wydarzeń również mnie zaskoczył. I w tym momencie żałuję, że historia miłosna, samego uczucia i rozwijania się go nie została bardziej rozbudowana. Zbyt szybko wszystko przeskoczyło.

Kolejna bardzo dobra powieść autorki. Spędziłam z nią przyjemne chwile i skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości. Ma niedociągnięcia ale sam pomysł na fabułę oraz pokazanie boksu z całym zapleczem tej niebezpiecznej pasji przypadł mi do gustu.

Polecam

Kup książkę Ring 2

Nie zostawię Cię
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Nie zostawię Cię

Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo jest właścicielem dobrze...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...