Royal. Korona ze stali

Tom 4 cyklu Royal

Po przeczytaniu trzeciej części z serii "Royal" nie mogłam doczekać się, aż w moje ręce trafi kolejny tom opowiadający przygody Tatiany w Królewskim Zamku. W końcu mieliśmy się dowiedzieć, kto jest potomkiem pary królewskiej.

Chociaż miałam wątpliwości w poprzednich częściach kto jest księciem, w tej odkryłam prawdę zanim zostało to wyjawione przez autorkę. I sądzę, że był to celowy zabieg, bowiem autorka naprowadzała nas delikatnie na prawdę, pozwalając nam wysunąć wnioski z dialogów i zachowań bohaterów.
Bardzo mnie ucieszył rozwój wydarzeń, podczas ogłaszania przez czterech młodzieńców tożsamości. Szczerze mówiąc zostałam trochę zaskoczona tym, jak potoczyły się sprawy, niemniej jednak jestem zadowolona z ich wyborów.

W tej części bardzo dużo się dzieje i nie ma czasu na nudę. Akcja jest wartka, autorka zaskakuje rozwojem wydarzeń i wodzi czytelnika. Do ostatniej strony nie wiemy, czym nas tym razem zaskoczy i jaki zwrot akcji nastąpi. Dzięki takiemu poprowadzeniu historii, czytałam ją z ogromnym zaciekawieniem i niestety, bardzo szybko skończyłam książkę i zostałam z wieloma niewiadomymi.

Spodobała mi się tutaj relacja między Henrym i Tatianą, a także zmiany jakie zaszły pomiędzy uczestniczkami Wyboru. Bardzo przyjemnie odkrywało się wnętrze bohaterów, którzy z pozoru wydawali się całkowicie inni. Zostałam zaskoczona charakterem Emilii, która pokazała prawdziwą siebie, a z początku myślałam, że jest straszną jędzą. Byłam również dumna z naszej głównej bohaterki i jej buntowniczego charakteru oraz ciętego języka. W końcu pokazała na co ją stać i zawalczyła o swoje.

Zakończenie książki sprawiło, że doznałam szoku. Nie wiedziałam, co mam myśleć o toczących się wydarzeniach. Z jednej strony snułam domysły, kto stoi za całym zamieszaniem, a z drugiej martwiłam się o los Tatiany. Autorka doprowadziła mnie na skraj wytrzymałości. Nie mogę doczekać się, aż kolejna część serii ujrzy światło dzienne. Te kilka miesięcy do premiery będzie torturą, ale jak dostanę już paczuszkę, od razu dorwę się do powieści, a mój dzień stanie się lepszy.

Valentina Fast stworzyła niesamowitą serię książek, które pozwalają nam przenieść się do królewskiego świata, pełnego tajemnic i intryg. Wraz z bohaterami przeżywamy ogrom emocji, śmiejemy się, martwimy o nich, odkrywamy życie w królestwie. Autorka zadbała o to, abyśmy my, czytelnicy, dobrze się bawili podczas poznawania serii "Royal". Również jej styl przyczynia się do świetnej oceny tej serii. Lubię w nim to, że jest lekki i przyjemny w odbiorze, a książki pochłania się w mgnieniu oka. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak gorąco polecić Wam "Royal".

Informacje dodatkowe o Royal. Korona ze stali:

Kup książkę Royal. Korona ze stali

Royal. Zamek z alabastru
Valentina Fast0
Okładka ksiązki - Royal. Zamek z alabastru

W pałacu pozostało już tylko dwanaście dziewcząt, a tożsamość księcia nadal jest tajemnicą. Zasady gry są wciąż takie same, jednak Tatianie coraz trudniej...

Royal. Przysięga ze złota
Valentina Fast0
Okładka ksiązki - Royal. Przysięga ze złota

Po wielu wyzwaniach i godzinach nauki dworskiej etykiety Tatiana, dla której królewski przepych i splendor nie mają znaczenia, cieszy się...