Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła

Miałam nieodparte wrażenie, że już coś podobnego czytałam, naszło mnie takie de ja vu. Macie czasami coś takiego podczas czytania?
💀
Nie cały rok temu miałam przyjemność po raz pierwszy zapoznać się z książką autora "Rozmowy z psychopatami" i z tego, co jeszcze pamiętam, to połowa historii się powtarzała w tej książce. Jak dla mnie trochę taki odgrzewany kotlet🙈
Za każdym razem, gdy brałam ją do ręki, odrazu robiłam się senna i czytałam z jednym okiem przymkniętym i głową opadającą. Trochę mnie nudziła ta książka, dlatego też można ta wzmożona senność😁
💀💀
Nie powiem, że same historie seryjnych morderców były ciekawe i wstrząsające, ale ile to można pisać o tym samym. W tej części na pewno profile i zbrodnie morderców zostały szerzej przedstawione i opisane, co dodaje tej grozy. Liczyłam na jakieś fotografie, niestety w tej części nie ma ani jednego zdjęcia, wielka szkoda.
Jeśli lubicie czytać literaturę faktu, szczególności o mordercach i psychopatach, to coś dla Was, ale szału nie ma🙈
💀💀💀
Christopher Berry-Dee po raz kolejny dogłębnie wchodzi w umysły psychopatów i jeszcze bardziej zagłębia się w ich świat i motywy, jakimi się kierowali. Przedstawia najbrutalniejsze i mrożące krew w żyłach zbrodnie popełnione sprzed kilkunastu laty. Omawia on profile morderców, którzy już zostali straceni, bądź umarli śmiercią naturalną przebywając w więzieniu. Tym samym dochodzi do pewnych wniosków, że mordercą może być każdy człowiek i nie ma żadnego sposobu na rozpoznanie seryjnego psychopaty.

Informacje dodatkowe o Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła:

Kup książkę Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła

Rozmowy z seryjnymi mordercami
Christopher Berry-Dee0
Okładka ksiązki - Rozmowy z seryjnymi mordercami

Christopher Berry-Dee to człowiek rozmawiający z seryjnymi zabójcami. Jako światowej sławy kryminolog śledczy zdobył zaufanie morderców z różnych kontynentów...

Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni
Christopher Berry-Dee0
Okładka ksiązki - Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem bezkompromisowo analizuje psychikę kobiet w rodzaju Aileen Wuornos...