Rywalka

Czy można zacząć nowe życie, kiedy problemy z przeszłości nie zostały rozwiązane? Karla rozpoczęła nowe zycie. W końcu czuje się spełniona. Ma pracę w której, dostała awans, u boku ma miłość swojego życia, a najważniejsze to spokój, którego zawsze pragnęła. Wszystko zostaje zakłócone, tajemniczymi wiadomościami od przyjaciółki z dawnych lat. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, Lily jest gotowa zdradzić wszystkie sekrety Karli. Przeszłość uderza w nią ze zdwojoną siłą. Dziewczyna musi zrobić wszystko aby traumatyczne zdarzenia nie wypłynęły na powierzchnię.
Wydarzenia w książce są podzielne na dwie ramy czasowe: teraźniejszość i przeszłości. Wszystko przeplata się ze sobą tworząc spójna całość. Konstrukcja powieści jest bardzo ciekawa i intrygująca.
To moja pierwsza książka Maxime Parker i przyznam, że bardzo mi się podobała. Wciągnęła mnie bez reszty i nie potrafiłam się od niej oderwać na długie godziny. Autorka potrafi mieszać czytelnikowi w głowie i wodzić za nos. Wszystko wydaje się bardzo oczywiste jednak tak nie jest. Autorka wciąga nas w świat gdzie najlepszy przyjaciel może stać się największym wrogiem. Przeplatene wątki i szybkie zwroty akcji, sprawiły, że powieść była niezwykle zaskakująca. Momentami wydawałaby się banalna, ale autorka potrafiła tak stworzyć historie, że zakończenie było kompletnie zaskakujące. W pewnym momencie każdy element książki zaczyna się ze sobą łączyć tworząc całość. Kreacja bohaterów była bardzo wyrazista. Przeżywałam emocje razem z nimi. Ta powieść to mroczny thriller psychologiczny, wart uwagi. Polecam!

Informacje dodatkowe o Rywalka:

Kup książkę Rywalka

Beautyfikacje
Maxime Parker0
Okładka ksiązki - Beautyfikacje

Co to jest „Barbie Pussy”? Czy warto poddać się liposukcji? Brazylijski Lifting Pośladków - tłuszcz czy implanty? Czy można na stałe...