Sekret Tamary

Tamara nie ma łatwego życia. Mimo,że nadal jest atrakcyjną kobietą przez rozpadające się małżeństwo, chorobę męża i problemy finansowe traci chęci do życia które wyczerpują ją psychicznie i fizycznie.

Gdy myśli,że nie zasługuje na nic lepszego w jej życiu zjawia się Krystian. Gorący romans staje się odskocznia od monotonności życia codziennego. Gdy relacja zaczyna się rozwijać Tamara postanawia zakończyć ten układ. Jednak życie łączy drogi tych obojga przez co zapomnienie o sobie staje się wręcz niemożliwe.

Znacie twórczość J.Harrow? Czy może tak jak ja dopiero poznajcie pióro i historię stworzone przez tą kobietę?

Moje pierwsze spotkanie z powieściami tej autorki uważam za bardzo udane. Nie wiedziałam czego się spodziewać jednak miałam obawy czy styl pisania mi podpisuje gdyż nie ukrywam ostatnio mam z tym problem. 🙈

"Sekret Tamary" zaciekawił mnie od pierwszych stron. Z przyjemnością płynęłam przez tą powieść. Powieść trudną, opowiadającą o skomplikowanych rodzinnych więzach, o trudach które napotykają kobiety.

Po przeczytaniu tej książki jestem w stanie stwierdzić że autorka chciała pokazać tematy tabu które są dla wielu z nas ciężkim tematem rozmów.

Niska samoocena, ocenianie przez pryzmat wieku czy orientacji. Jedne z wielu spraw z którymi musimy się zmierzyć w życiu.

Myślę,że autorka idealnie ukazała problematykę w tej książce.

Jeśli lubicie motyw gdy ona jest starsza a on młodszy to na pewno polubicie się z tą książką.

Mimo, że polubiłam się z tą pozycją kilka razy czułam jak moje serce pęka na pół. Gdy przywiąże się do bohaterów przeżywam z nimi dosłownie wszystko przez całą powieść.

Komu mogę polecić "Sekret Tamary"? Osobom które lubią motyw Starsza-Młodszy, historię codziennych zmartwień, osobom które chcą przeczytać o sile kobiet, o ich potrzebach i braku doceniania.

Bardzo dobra pozycja. Ze smakiem opisanymi scenami uniesień, z dokładnością opisana problematyką na którą czytelnik powinien zwrócić uwagę.

Informacje dodatkowe o Sekret Tamary:

Kup książkę Sekret Tamary

Nieodpowiednia chwila
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia chwila

Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie...

Pozerka
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Pozerka

Po pierwsze: ty decydujesz. Po drugie: pamiętaj o uśmiechu. Po trzecie: nie zakochuj się. Potrafisz?... Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą...