Sekrety orientu

Sześć autorek, sześć niesamowitych opowiadań prosto z Bliskiego Wschodu. Łączy je klimat, jednak każde z nich jest wyjątkowe, dokładnie tak, jak jego Autorka. Pozwól się ponieść arabskim namiętnościom, odkryj zmyślne intrygi, a także spotkaj starych znajomych. "Sekrety Orientu" to pełne pasji historie, które wciągają czytelnika do swojego świata i nie pozwalają się oderwać od lektury. Czy dasz się im porwać?

Małgorzata Garkowska - odwołany ślub, samotny wyjazd, początek czegoś nowego.

K. C. Hiddenstorm - wyjazd z przyjaciółkami z tragedią w tle.

Beata Majewska - historia siostry szejka oraz jego prawej ręki.

Alicja Sinicka - książę i tajna agentka.

Emilia Szelest - pełne akcji i emocji poszukiwanie zaginionych bliskich.

Aniela Wilk - walka o majątek, w której nie obowiązują żadne zasady.

Autorki odwaliły kawał dobrej roboty, zadbały o nasze emocje, ale także postarały się, żeby przenieść nas do świata Bliskiego Wschodu. Na pewno nie będziecie się nudzić w trakcie czytania tej książki.

Było niebezpiecznie i szokująco. Były kłamstwa i intrygi. Nie brakuje zamachów, zdrad, manipulacji i morderstw. Było także erotycznie, intymnie i gorąco. Na pewno nie jest tu słodko. Nie raz w trakcie czytania byłam zaskoczony i zdumiona tym, co się dzieje. Osobiście jestem zachwycona tą książką.

Zdecydowanie jest to coś innego, bo nie często mam okazję czytać historie osadzone w arabskich realiach.

Ogólnie nie jestem wielką fanką antologii, ale ta książka naprawdę mnie zaciekawiła. Z reguły z tego typu książkami jest tak, że część opowiadań jest fajnych, część jest trochę gorzej dopracowanych, ale tu jest inaczej. W "Sekretach  Orientu" każde z opowiadań niezwykle mi się podobało. Każde mnie ciekawiło i trzymało w napięciu. Zdecydowanie jest to najlepsza antologia jaką miałam przyjemność do tej pory czytać.

Cieszę się, że miałam możliwość poznania tych historii. Każdemu gorąco polecam po nią sięgnąć. 🖤

Dziękuję Wydawnictwu Miraż za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Sekrety orientu:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-09-15
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Sekrety orientu

Kup książkę Sekrety orientu

Chopin New Romantic
Antologia0
Okładka ksiązki - Chopin New Romantic

Fryderyk Chopin - genialny kompozytor i pianista, ambasador polskiej kultury, ale też postać tajemnicza, mityczna, tragiczna. Dla wielu, obok Adama Mickiewicza...

Opowieści naszych dni t. 1
Antologia 0
Okładka ksiązki - Opowieści naszych dni t. 1

,,Opowieści naszych dni" to złożona z dziesięciu opowiadań antologia literacka napisana przez ludzi, dla których słowo ma uniwersalne, niezmienne...