Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

61/100/2021

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Premiera: 02.06.2021r.

Uwielbiam czytać reportaże, szczególnie o upodobaniach seksualnych Polaków. Oczywiście chętnie też czytam o ludziach zza granicy, jednak w Polsce, kraju mocno katolickim, seks, fetysze, fantazje nadal są tematami tabu. Na przestrzeni lat widzimy dużą różnicę między np filmami porno z XX a XXI wieku. A więc widać jakiś minimalny sukces. Duży wpływ na tę rewolucję miał internet, gdzie ludzie niczego się nie wstydzą, pokazują swoje prawdziwe ja.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, a nawet jeśli, to czuje z tego powodu zawstydzenie, że są osoby, które określają się swingersami. Kto to taki? Są to osoby, które odważyły się wyjść po za łóżko ze swoimi fantazjami. Lubią robić to w grupach, podnieca ich widok, gdy partner/ka uprawia seks z kimś innym.

Nie ma co się burzyć! To nie jest coś, czego trzeba się wstydzić, tak samo nikt nie ma prawa hejtować kogoś właśnie z takich powodów.

A co powiecie na BDSM, sekskamerki, ekshibicjonizm? Wiecie, jak wiele ludzi to lubi? Może nawet lubi to Wasz sąsiad, ten, który tworzy wokół siebie otoczkę świętego? ;p

"Seksualne życie Polaków" napisane jest z perspektywy jej autorów, którzy towarzyszą bohaterom książki w ich przygodach. Jak mówi opis "Polacy zaprosili do swoich sypialni Magdę i Piotra Mieśników". Znajdziecie tu też wywiad z śp. Toxic Fuckerem- znanym autorem zarówno paradokumentów, seriali jak i filmów porno.

Książka jest bardzo interesująca, momentami fascynująca. Wielu może zawstydzić, oburzyć, ale też pomóc wyjść po za "strefę komfortu" i odważyć się fantazjować, a przede wszystkim się nimi dzielić. Wzbudzi na pewno wiele kontrowersji, jednak liczy się to, jaki wpływ na nas wywrze.

Czy warto przeczytać ? Tak. Zdecydowanie.

Brakuje na naszym rynku tak szczerych, pokazujących tylko prawdę, totalnie bez tabu książek. A szkoda, bo czyta się je naprawdę dobrze.

Czekam na następne reportaże państwa Mieśnik, aż nie mogę się doczekać jakie tematy jeszcze poruszą.

Dziękuję @wab za egzemplarz 😊.

Informacje dodatkowe o Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-06-02
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Zobacz opinie o książce Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Kup książkę Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Jestem urodzoną aktorką i dobrze na tym zarabiam. A co najlepsze, mogę do woli torturować ludzi i jeszcze mi za to płacą. Daję im szczęście, którego nie jest w stanie dać im nikt inny. Czy jest ktoś, kto mi je daje? Nie znalazłam. Może jeszcze znajdę.

W sypialni, pod kołdrą, przy zgaszonym świetle. Bez gry wstępnej i zdejmowania stanika. W pośpiechu; wszystko trwa raptem kilka minut.

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków
Magda Mieśnik0
Okładka ksiązki - Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków

Czy medycyna estetyczna uzależnia? Jaka jest świadomość Polaków w zakresie chirurgii plastycznej? Ile średnio wydajemy na zabiegi upiększające i dlaczego...

Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach
Piotr Mieśnik0
Okładka ksiązki - Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach

Pakując paszport i słomkowy kapelusz, pamiętaj, że... śmierć nie bierze urlopu. Rozgwieżdżone niebo nad Madagaskarem, na huśtawce czwórka przyjaciół...