Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Po tej książce spodziewałam się bardziej ogólnego spojrzenia na łóżkowe sprawy Polaków, odkrycia ich tajemnic seksualnych, które skrywają pod kołdrą. Liczyłam też na poruszenie tematu związanego z problemami łóżkowymi, z którymi boryka się wiele zakochanych par. A dostałam ogromną dawkę niewyżytych seksualnie osób, które nie mogą żyć bez współżycia i potrzebują dużej ilości orgazmów. Temat ten bardziej podciągnęłabym pod seksoholizm i problemy związanym z ciągłym popędem seksualnym.
Jakiś czas temu czytałam książkę "Seksoholicy" i w niej był przedstawiony podobny schemat, przedstawiający zaburzenie związane z ciągłą ochotą na seks. Szczerze to tamta pozycja @wiktor.krajewski bardziej mi się podobała. Nie mówię, że ta książka jest zła i jej nie czytajcie, zachęcam Was do poznania bliżej popędu seksualnego u ludzi, którym pozycja na tradycyjnego misjonarza w zupełności nie wystarcza i potrzebują mocniejszych wrażeń. Przyjemnie się czytało, chociaż czasami czułam niesmak i nie dowierzałam, do czego ludzie to są zdolni i do czego poniesie ich własna wyobraźnia i fantazja, a uwierzcie mi, potrafi ich ponieść. Nie spodziewałam się nawet, że można robić takie rzeczy z własnym narządami płciowymi🤣
Strony zawierające materiały z profesjonalnymi, jak i amatorskimi filmami porno, przechodzi wielki boom na świecie i w Polsce. Nasz kraj zajmuję 14 miejsce na świecie, jeśli chodzi o korzystanie z tych materiałów. Największym królestwem filmów porno jest serwis Pornhub. To zwykła platforma do oglądania filmów i wrzucania własnych materiałów jest prawdziwą machiną porno społecznościową. Oprócz czerpania przyjemności z oglądania można, na niej zarabiać poprzez pokazywanie własnych igraszek i figli.
Według przeprowadzonych badań wynika, że najczęściej kochamy się w weekendy, zwłaszcza w soboty. A za sprawą wprowadzonego lockdown częstotliwość współżycia wzrosła. W okresie marzec-maj ponad 21% Polaków przyznała się do codziennego uprawiania seksu.
Porównując ten wynik z 2017 rokiem, było to zaledwie 4%. Seksualność u każdego człowieka ograniczają tylko jego wolność i chęci drugiej osoby.

Informacje dodatkowe o Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-06-02
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Klaudia Hańczuk

Zobacz opinie o książce Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Kup książkę Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Jestem urodzoną aktorką i dobrze na tym zarabiam. A co najlepsze, mogę do woli torturować ludzi i jeszcze mi za to płacą. Daję im szczęście, którego nie jest w stanie dać im nikt inny. Czy jest ktoś, kto mi je daje? Nie znalazłam. Może jeszcze znajdę.

W sypialni, pod kołdrą, przy zgaszonym świetle. Bez gry wstępnej i zdejmowania stanika. W pośpiechu; wszystko trwa raptem kilka minut.

Wyznania hieny: Jak to się robi w brukowcu
Piotr Mieśnik0
Okładka ksiązki - Wyznania hieny: Jak to się robi w brukowcu

„Ryje” to znani politycy i celebryci. Polują na nich „paparuchy”, czyli fotografowie robiący zdjęcia z ukrycia. Chcą zdobyć „mordochwyty”...

Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach
Piotr Mieśnik0
Okładka ksiązki - Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach

Pakując paszport i słomkowy kapelusz, pamiętaj, że... śmierć nie bierze urlopu. Rozgwieżdżone niebo nad Madagaskarem, na huśtawce czwórka przyjaciół...