Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Świetnie napisana książka, którą czyta się błyskawicznie. Niewskazana dla osób, które podczas lektury będą przysłaniać sobie oczy 😁 Często nawet nie mamy pojęcia o różnych rzeczach, bo myślimy że nie dotyczą nas ani nikogo z naszego otoczenia. Ale byłoby zaskoczeniem trafić na poważaną dyrektorkę przedszkola prezentującą po godzinach swe wdzięki na kamerce, co? Tymczasem to jak najbardziej możliwe, częste i przełamujące to dziwne tabu, które wciąż spychamy na dalszy plan, bo "przecież to tak na głos nie wypada", "co ludzie powiedzą"... Tutaj dzięki dobrze przeprowadzonemu researchowi mamy dostęp do szerokiej palety informacji. Zawsze wyjdziemy po takiej pozycji bogatsi o nowe treści!

Informacje dodatkowe o Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-06-02
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: NatSaczek

Zobacz opinie o książce Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Kup książkę Seksualne życie Polaków. Co robimy, kiedy nikt nie patrzy

Jestem urodzoną aktorką i dobrze na tym zarabiam. A co najlepsze, mogę do woli torturować ludzi i jeszcze mi za to płacą. Daję im szczęście, którego nie jest w stanie dać im nikt inny. Czy jest ktoś, kto mi je daje? Nie znalazłam. Może jeszcze znajdę.

W sypialni, pod kołdrą, przy zgaszonym świetle. Bez gry wstępnej i zdejmowania stanika. W pośpiechu; wszystko trwa raptem kilka minut.

Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach
Piotr Mieśnik0
Okładka ksiązki - Śmierć all-inclusive. Jak Polacy umierają na wakacjach

Pakując paszport i słomkowy kapelusz, pamiętaj, że... śmierć nie bierze urlopu. Rozgwieżdżone niebo nad Madagaskarem, na huśtawce czwórka przyjaciół...

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków
Magda Mieśnik0
Okładka ksiązki - Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków

Czy medycyna estetyczna uzależnia? Jaka jest świadomość Polaków w zakresie chirurgii plastycznej? Ile średnio wydajemy na zabiegi upiększające i dlaczego...