Sex/Love

Wymagania seksualne. Każdy swoje ma. Jedni są mniej wymagający a dla drugich to podstawa codzienności.
Brooke ma męża. Jest żona i matką. Jest spełniona. Ma spokojnego męża. Po latach młodzieńczych szaleństw w końcu się ustatkowała. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden mały szkopuł. Ona ma większe wymagania i preferencje łóżkowe od swego życiowego partnera. Ona to taka niewyżyta kocica. Lubi życie seksualne z pazurem i nie znosi monotonni. Pragnie doznań niczym z poradnika Kamasutry. A mąż? No cóż. Totalne przeciwieństwo. Mężobot. Jemu wystarczy po misyjnemu i w dodatku...okazjonalnie. I jak tu zmusić Kena do większej akcji? Do wykazania się? Do rozbuchania ognia pożądania i seksu na śniadanie, obiad i kolację? A tym bardziej na deser?
Przyjaciółka doradza BB aby spisała swoje miłosne młodzieńcze doświadczenia w formie pamiętnika. I tak robi. Niestety wpada on w rączki Kena! Jak on  zareaguje czytając te wszystkie perwersje i szaleństwa swojej żony w okresie przed ich małżeństwem. Ilu miała partnerów seksualnych? Jacy byli i co najważniejsze - co z nimi robiła?

Młodość BB to nie spokój i cisza. O nie. Ona już od najmłodszych lat umiała pokazać swój pazur i swoja indywidualność. W wyborach partnerów tym bardziej. Wyobraźcie sobie ją zbuntowaną i hot facetów, na których na sam wygląd macie mokrą bieliznę. No właśnie. Same bad boye i szalejące tornada żądzy i zaspokajanie najbardziej pruderyjnych i szalonych pragnień nie koniecznie łóżkowych. Każde miejsce dobre, aby odpowiedni facet był. Prawda? Bo liczy się chwila, moment i zaspokojenie pragnień a nie przemyślana punkt po punkcie strategia i rozważenie wszystkich za i przeciw. Przeszłość i teraźniejszość to ogień i lód. Genialny pomysł BB na wykurzenie chłodu panującego w jej małżeńskiej sypialni. Ona pragnie ognia i chce go podstępem.

To przezabawna historia o tym, jak zmusić męża do dostosowania się do wymagań małżonki. Wszak szczęśliwa żona to spokojne życie. Szalony pomysł, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Uśmiałam się za wszystkie czasy. Czytając książkę zwróćcie uwagę na słowniczek i wszystkie przypisy. Ogniste sceny. Wciągająca od pierwszych stron. Tu nie ma nudy. Jest akcja najwyższym poziomie. Może i Wy na skorzystacie? Skoro BB doradza to musi być skuteczne.

Jestem ogromnie ciekawa kolejnych tomów a tym bardziej ekranizacji.

Polecam

Kup książkę Sex/Love

Sex/Star
BB Easton0
Okładka ksiązki - Sex/Star

Jak miłość, to z księciem z bajki. Ale seks tylko z gwiazdą rocka. Po dwóch zawodach miłosnych w życiu BB pojawia się prawdziwy książę z bajki...

Sex/Man
BB Easton0
Okładka ksiązki - Sex/Man

Finał najseksowniejszej serii, której ekranizacja wkrótce pojawi się na Netlfixie Dziewczyna, która zmieniła się ze zbuntowanej nastolatki...