Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Drogie Panie, jeżeli szukacie gorącej powieści na jeden wieczór, "Hard" jest wprost stworzona dla Was. Szybko wgryziecie się w świat bohaterów (a może nie tylko) i całkowicie w nim zatracicie. Nawet nie zauważycie, jak dotrzecie do ostatniej. Wierzcie mi, będziecie pragnąć więcej!

Po dwóch latach spędzonych w Londynie, Cassie ucieka do rodzinnej Atlanty. Wierzy, że wreszcie rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, z dala od niebezpiecznych mężczyzn. Niestety, już pierwszej nocy nachodzi ją przystojny, umięśniony król nocnego życia, Ryder Cole. Przyszedł odebrać dług, zaciągnięty przez brata Cassie. Jamie jednak zniknął, a starsza siostra postanawia wyrównać rachunku z Ryderem. Wszystko układa się doskonale, do czasu... Gdy przeszłość zaczynie pukać do drzwi, Cassie znajdzie się w nie lada tarapatach. Czy pociągnie za sobą innych? Wygra czy przegra tę walkę?

Nie było to moje pierwsze spotkanie z literaturą erotyczną, ale na pewno nie jestem ekspertem w tej kwestii. Po podobne książki sięgam sporadycznie, prawie nigdy. Na tą konkretną zdecydowałam się tylko dzięki umięśnionej klatce Pana na okładce. Brawo Wydawnictwo Kobiece, umiecie przyciągnąć wzrok! Książka dotarła do mnie wczoraj, a dziś jestem po lekturze. To, coś znaczy!

Eve Jagger postarała się, aby jej książka nie była kolejną banalną powieścią. Ukazała realia życia nocnego z zupełnie innej perspektywy, niż ta którą znam. Mnie kluby nocne, walki bokserskie odpychają, a pracujący tam ludzie przerażają. Po prostu obchodzą to wszystko szerokim łukiem. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że takie miejsca mogą kryć prawdziwą przyjaźń, braterskie więzi, zaufanie i gorącą miłość. Autorka rozwiała stereotypy, które znam z filmów, seriali, czy wiadomości, a towarzyszyły mi przez wiele lat. Podjęła również kwestię toksycznych związków oraz bicia kobiet. Te tematy często odsuwane są na dalszy tor, a dla wielu są codziennością. Nie powinniśmy odwracać wzroku, a pomóc uwolnić się z koszmaru i zacząć żyć od nowa.

Oczywiście, scen erotycznych w "Hard" nie brakuje. Napięcie pomiędzy bohaterami nieustannie wzrasta, igraszki słowne podnoszą temperaturę, szybko przeradzając się w głębokie pożądanie. Tajemnice, nieporozumienia, szczypta grozy świetnie dopełniają całość, oferując czytelnikowi szeroką gamę uczuć. Ta książka wywoła uśmiech na Waszych twarzach, rumieniec na policzkach, współczucie, złość i radość. Nie będziecie się nudzić, a rollercoaster wrażeń będzie Wam towarzyszył do ostatnich stron!

Informacje dodatkowe o Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard:

Kup książkę Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Sexy Bastard (#3). Knox
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#3).  Knox

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu...

Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash

Drugi tom ekscytującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by...