Sidła

RECENZJA

„Dotykam jednego i drugiego. Podnieca mnie myśl o tym, że obydwaj obserwują mnie jak swoją ofiarę i są na moje skinięcie. Mimo, że to oni zawsze dominują, to tak na prawdę ja mam nad nimi władzę. To ja o wszystkim decyduje.”

Dwóch mężczyzn,
jedna kobieta i
jedno wielkie pożądanie.
Mia, po dramatycznych doświadczeniach, które miały miejsce w przeszłości, wprowadza się do swojego ojca i jego nowej rodziny. Pierwsza konfrontacja z nową rodzinką i przybrany brat - Luke, z miejsca okazuje się dupkiem, zresztą tak jak jego najbliższy przyjaciel Mason. Obaj gorący i seksowni, ale jednocześnie irytujący i próbujący psychicznie usidlić dziewczynę. Miejscowi bożyszcze kobiet i nie tylko, doprowadzają do tego, że Mia jest ignorowana przez wszystkich z wyjątkiem nowo poznanej Michelle. Mia to twarda sztuka i „nie daje sobie w kasze dmuchać”, więc nieźle radzi sobie z ich durnymi zagrywkami.
Wszystko zmienia się w jeden mocno zakrapiany wieczór, gdy żądza i pragnienia dopada całą trójkę i jedno jest pewne-od teraz nic już nie będzie takie samo. Pikantny i niegrzeczny układ, gdzie sidła namiętności i niesamowita pasja, miesza się z uczuciami, które nie powinny mieć miejsca…Bo nieuniknione jest, żeby w tego typu relacji, nie obyło się bez ofiar i ….złamanego serca.

Jejuniu jak to jest gorąca książka, oprócz emocjonalnej huśtawki i wielu zagadkowych wątków, to gorący układ tej trójki, wiedzie tu prym, a opisy pikantnych scen są tak rewelacyjne i obrazowo napisane, że ma się chęć czytać je po parę razy, aż w końcu możemy się poczuć jak bohaterka tego układu.

Ja momentami tak się czułam…

Reasumując „Sidła” to #mustread  każdej niegrzecznej dziewczynki, która nie wstydzi się swoich nieoczywistych pragnień i mocno skrywanych fantazji.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej jakże pikantnej książki i z niecierpliwością czekam na kolejną część !

Łapcie jeszcze pare cytatów :

„Uczucie bycia ściśnietą między tą dwójką jest wprost nie do opisania.”

„Mason wsuwa język do moich ust, a Luke jeszcze mocniej napiera na moje ciało, tym samym wciskając mnie w Masona.”

„Cała się trzęsę, nie wiem, czy z ekscytacji, czy z przerażenia. Buzuje we mnie tak wiele emocji, że nie mam pojęcia, na których skupić się najpierw.”

Informacje dodatkowe o Sidła:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Sidła

Kup książkę Sidła

Dotykam jednego i drugiego. Podnieca mnie myśl o tym, że obydwaj obserwują mnie jak swoją ofiarę i są na moje skinięcie. Mimo że to oni zawsze dominują, to tak naprawdę ja mam nad nimi władzę. To ja o wszystkim decyduję.

Pragnąc niemożliwego. Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Pragnąc niemożliwego. Sidła

Nowi bohaterowie w kolejnej części namiętnej sagi! Riley ma dość facetów. Właśnie odkryła, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, zdradza...

Namiętna nienawiść
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Namiętna nienawiść

Prędkość.Niebezpieczeństwo.Nienawiść.Tajemniczość. Brantley Chavez to człowiek, którego wszyscy dookoła traktują jak boga. Nikt nie ma wystarczająco...