Namiętna nienawiść

Prędkość.
Niebezpieczeństwo.
Nienawiść.
Tajemniczość.

Brantley Chavez to człowiek, którego wszyscy dookoła traktują jak boga. Nikt nie ma wystarczająco dużo odwagi, żeby mu się przeciwstawić. Nikt, z wyjątkiem dziewiętnastoletniej Charlotte Nichols, w której mężczyzna budzi odrazę.
Jest jeden problem: – choć go nienawidzi, nie jest w stanie zaprzeczyć,
że ten wytatuowany chłopak pociąga ją fizycznie.
Czy te dwa, tak bardzo odmienne uczucia, mogą iść ze sobą w parze?
Jak długo jedno z nich będzie ustępować temu drugiemu?
Które z nich będzie górą?

„Patrzę w jego oczy. Czuję jak bije od niego wrogość i pewność siebie. Rzucam mu wyzwanie. Może przestanie mnie traktować jak popychadło, którym nie jestem.
– Cholera, pieprzyć to – mruczy pod nosem, a w następnej chwili jego usta stykają się z moimi.”.

Odważysz się wejść do świata, w którym rządzi ON?

Kup książkę Namiętna nienawiść

Opinie o książce - Namiętna nienawiść

Po przeczytaniu książki już wiem, jak bardzo pasuje ten tytuł.
A niby okładka sprawia wrażenie, takiej spokojnej.
Nic mylnego to co się dzieje w tej książce - dalekie jest od spokojności.

Chatlotte Nichols wydaje się być przeciętną studentką pierwszego roku.
Brantley Chavez wydaje się być zwykłym choć znanym ze swojego niegrzecznego zachowania studentem ostatniego roku.
Niby normalka.
Od pierwszych chwil iskry pomiędzy tych dwoje przechodzą od samego spojrzenia.
Nienawidzą się na każdym kroku, ale też namiętność jaka wybucha pomiędzy nimi ma siłę tornada.
Zbliżają się i odpychają. Pożądają i nie cierpią.
A gdy ta niedająca się opanować namiętność - wybucha - to dopiero zaczyna się jazda bez trzymanki.
I tu właśnie kończy się normalka.
Okazuje się, że Charoltte ma za sobą na prawdę masakryczne przeżycia, a Brantley nie jest tyko zwykłymi studentem i to kim jest i czym się zajmuje bardzo przypomina o tragicznych wydarzeniach z przeszłości dziewczyny.
Z każdą przeczytaną kartką jedziemy jak na przysłowiowym
rollercoasterze, już myślimy, że wszystko się wyjaśniło, gdy nagle „bang” i znowu jesteśmy w szoku.
No i sceny sexu są bosko opisane i jest ich na prawdę sporo.
Poza tym cała książka jest bardzo fajnie napisana : pełna emocji, grozy ale także humoru.
No i końcówka ???
Kto czytał ten wie, a kto nie czytał to zapewniam , że warto!

No i mam nadzieję na szybką kontynuację, bo mnie skręca z ciekawości?

„Namiętna nienawiść” wypełniona jest napięciem i gorącą chemią między bohaterami niemalże od pierwszych stron. Agata Sobczak przygotowała dla swoich czytelników sporo niespodzianek, dlatego sięgając po tę książkę nie spodziewajcie się, że będzie to przewidywalna historia. Bardzo szybko wciąga i uzależnia, a bohaterowie być może nie od razu przypadną czytelnikom do gustu, ale z pewnością wzbudzą wiele emocji i sprawią, że będziemy chcieć jak najszybciej dowiedzieć się, jak wszystko się dalej rozwinie. Relacja między Branleyem a Charlotte jest złożona, może nawet lekko pokręcona, ale świetnie ukazany został wątek hate-love, który tak uwielbiam.

Fabuła płynie idealnym tempem, nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, a łatwość, z jaką autorka wciąga czytelnika w tę historię jest naprawdę zaskakująca. Tajemnice, dramat, kłamstwa, wyścigi samochodowe, mafia – można zapytać: nie za wiele? Jednak to, w połączeniu z emocjami, jakie wywołuje lektura, stanowi świetną mieszankę, dzięki czemu nie jest to tandetny romans, a naprawdę przemyślana historia, która prowadzi nas do zaskakującego finału, po którym kolejny tom będzie potrzebny na już! Uważam, że jest to naprawdę bardzo dobry debiut, dlatego polecam jak najbardziej i oczywiście czekam na więcej!

Dante Soprano
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Dante Soprano

Każdy znał Dantego Soprano. Miał wszystko: wykształcenie, wygląd, pieniądze i władzę. Mało kto jednak wiedział o jego najmroczniejszych sekretach, które...

Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Sidła

Ta historia to istny ogień! Kolejna literacka odsłona Agaty Sobczak sprawiła, że zbierałam szczękę z podłogi! Nie spodziewałam się, że będzie tak gorąco...

Retorsja
Tomasz Brewczyński