Sidła

🔥♥️🔥RECENZJA 🔥♥️🔥

Autor: @dangerous_love98
Wydawnictwo: @wydawnictwo_pascal_books

Sidła

Mia przeprowadza się do domu swojego ojca i jego drugiej żony. Mieszka z nimi Luke, syn Melissy.

Luke to dwudziestojednoletni przystojny chłopak. Od samego początku, Luke i Mia nie przepadają za sobą. Za to dziewczyna wpada w oko Masonowi, przyjacielowi Luke'a. Pewnego wieczoru, wszystko ulega zmianie. Po namiętnej nocy, życie tej trójki nie będzie już takie samo, jak wcześniej. Mia wdaje się w niezobowiązujący romans z Lukiem i z Masonem. Na początku, wszyscy dobrze się bawią, ale co kiedy pojawią się uczucia ? 🤔
Czy ta historia zakończy, się dobrze? 🤔 Czy po tym wszystkim, Mason i Luke dalej będą przyjaciółmi? 🤔
Którego z nich wybierze Mia? 🤔
Na te wszystkie pytania, znajdziecie odpowiedź po przeczytaniu książki.

Fabuła jest ciekawa i fajna. Czyta się ją szybko. Historia pokazuje nam, że z prawdziwą miłością, nie da się wygrać. Na początku denerwowało mnie, zachowanie głównej bohaterki, ale im dalej, tym bardziej rozumiałam Mię.
A co do reszty bohaterów to też na początku byłam zawiedziona postępowaniem Luke'a, ale dalsze poznawanie historii zmieniło moje podejście.
Ta pozycja zawierała wszystko to, co lubię, było tak bardzo niegrzecznie.
Jak lubicie erotyki, to ona jest dla Was.

Muszę się Wam jeszcze przyznać, że bardzo lubię książki tej autorki i mogę brać je w ciemno.
Jeszcze nie zawiodłam się na żadnej z poprzednich książek autorki.

Serdecznie polecam, zapoznać się z jej twórczością.

Pamiętajmy, że każdy ma inny gust i co innego się mu podoba.

Autorce życzę dalszych sukcesów.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Sidła:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Sidła

Kup książkę Sidła

Dotykam jednego i drugiego. Podnieca mnie myśl o tym, że obydwaj obserwują mnie jak swoją ofiarę i są na moje skinięcie. Mimo że to oni zawsze dominują, to tak naprawdę ja mam nad nimi władzę. To ja o wszystkim decyduję.

Cała się trzęsę, nie wiem, czy z ekscytacji, czy z przerażenia. Buzuje we mnie tak wiele emocji, że nie mam pojęcia, na których skupić się najpierw.

Cena sławy
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Cena sławy

Charlie jest zwykłą dziewczyną, która nie wyróżnia się niczym wśród swoich rówieśników - prócz jednego. Pisze teksty piosenek i ma piękny głos, lecz nie...

Siła przyciągania. Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Siła przyciągania. Sidła

Druga część gorącej sagi o miłosnym trójkącie! Minął miesiąc od wydarzeń z pierwszej części, a Mia i Mason w końcu są szczęśliwi... A przynajmniej tak...