Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Na początku książki poznajemy młoda dziennikarkę Monique, która pracuje dla pewnego czasopisma i została poproszona o przeprowadzenie wywiadu z gwiazda Hollywood Evelyn Hugo. Aktorka sama narzuciła gazecie, iż wywiadu udzieli tylko i wyłącznie właśnie Monique. Młoda dziennikarka zachodzi w głowę, dlaczego to właśnie ją wybrała, nie tylko ona się nad tym zastanawia jej szefowa również.

Gdy dochodzi do spotkania Monique z Evelyn, artystka tłumaczy jej, że wcale nie chce udzielić żadnego wywiadu dla gazety. Prosi dziennikarkę by wysłuchała jej całego życia i na podstawie tego napisała książkę o aktorce. Jest jeden warunek historia może zostać wydana dopiero po śmierci artystki.

Evelyn opowiada całe swoje życie z najdrobniejszymi szczegółami. Monique sama nie wie, co ma myśleć o takiej szansie. Na takiej książce może zarobić nie małe pieniądze. Przecież cały świat jest ciekaw, dlaczego Hugo tyle razy wychodziła za mąż, kim byli jej kochankowie oraz którego partnera kochała prawdziwą miłością.

Kompletnie nie wiedziałam, co mnie czeka przy czytaniu tej książki. Przyznam, że sięgnęłam po nią gdyż Instagram o niej huczał. I się nie zawiodłam.

Historia fikcyjnej aktorki Evelyn Hugo jest genialna! Poznajemy jej prawdziwe oblicze. To jak walczyła by świat o niej usłyszał. Pokazuje, że pieniądze to nie wszystko. Można mieć miliony na koncie a mimo to czuć się samotnym i nieszczęśliwym.

Przepiękna historia o życiu w Show Biznesie, które wcale nie jest usłane różami, jak wielu z nas mogłoby się wydawać. Książkę czyta się z ogromna przyjemnością, nim się obejrzałam a już byłam na ostatniej stronie. Zawiera wiele ciekawostek i kontrowersji. Napisana jest fenomenalnie, każdy szczegół jest dopracowany. Historia na pewno przypadnie do gustu nie jednej kobiecie, mnie wręcz oczarowała.

Informacje dodatkowe o Siedmiu mężów Evelyn Hugo:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: The Seven Husbands of Evelyn Hugo
Tłumaczenie: Agnieszka Kalus
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Kup książkę Siedmiu mężów Evelyn Hugo

"Ludziom wydaje się, że intymność dotyczy wyłącznie sfery seksu. Intymność to mówienie prawdy."

Wystarczy wybrać
Taylor Jenkins Reid0
Okładka ksiązki - Wystarczy wybrać

A gdyby tak można było wybrać dwa życia naraz… Autorka bestsellerowej powieści Rozstańmy się na rok Dla miłośniczek Emily Giffin Co zrobić, gdy...

Jedyna miłość razy dwa
Taylor Jenkins Reid0
Okładka ksiązki - Jedyna miłość razy dwa

Byli zakochani do szaleństwa. Najszczęśliwsze małżeństwo świata. Właśnie mieli świętować pierwszą rocznicę ślubu, kiedy helikopter Jessego zniknął nad...