Siła przyciągania. Sidła

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-07-13
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381038935
Liczba stron: 352
Dodał/a opinię: Anitka_170

Ocena: 4.25 (4 głosów)

I o to mamy kontynuację losów Mii i jej dwóch adoratorów Masona i Luke’a. Mia dokonała wyboru i postanowiła związać się z Masonem. Połączyło ich głębsze uczucie. Jednak ich związek zostaje wystawiony na próbę. Chłopak dostaje kontrakt i przeprowadza się do Nowego Jorku. Na miejscu zostaje jego przyjaciel lecz zarówno i rywal. Czy związek na odległość przetrwa próbę czasu?

Na dodatek dziewczynie zaczyna grozić niebezpieczeństwo ze strony Guzmana organizatora nielegalnych walk. Na prośbę Masona -  Luke zostaje mianowany ochroniarzem Mii. Czy to jest dobry pomysł? A jak przez to zbliżą się do siebie bardziej? Okazuje się iż na miejscu jest jeszcze jedna osoba, która próbuje skłócić przyjaciół i doprowadzić do rozpadu związku. Kto to jest? I jaki ma w tym cel?

 Książka jest napisana w prosty sposób, nie ma tam żadnych sytuacji które byłyby jakimś wielkim zaskoczeniem. Przyznam szczerze że fabuła nie porwała mnie zbytnio. Chociaż gdy zagłębiłam się w ten świat to chciałam w nim zostać i wszystkiego się dowiedzieć oraz poznać zakończenie. Najbardziej tęskniłam za Masonem. Uwielbiam tego chłopaka. Już od pierwszego tomu skradł moje serce.

Autorka napisała w podziękowaniach iż Mia jest irytującą bohaterką i zdaje sobie z tego sprawę. Niestety miała rację, nikt mnie tak nie irytował jak ona. Miotała się ze swoimi uczuciami względem chłopaków. Twierdziła że kocha jednego a była zazdrosna o drugiego jak przysłowiowy pies ogrodnika. Moim zdaniem siała niepotrzebny zamęt swoim zachowaniem. Agata ostrzegała nas przed nią także można się było tego spodziewać. Zachowania chłopaków też nie były momentami w porządku. Na ich obronę powiem że są to jeszcze młodzi ludzie i muszą popełniać błędy aby coś z nich wynieść.

Widać że z każdą kolejną książką pióro i styl pisarki nabiera ostrości i charakteru. Z chęcią będę obserwować dalszy rozwój autorki. Mam nadzieję iż powstanie osobną historia któregoś z chłopaków. Oby to był Mason. Ale przed poznaniem Mii.

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Siła przyciągania. Sidła

Kup książkę Siła przyciągania. Sidła

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Namiętna nienawiść
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Namiętna nienawiść

Prędkość.Niebezpieczeństwo.Nienawiść.Tajemniczość. Brantley Chavez to człowiek, którego wszyscy dookoła traktują jak boga. Nikt nie ma wystarczająco...

Cena sławy
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Cena sławy

Charlie jest zwykłą dziewczyną, która nie wyróżnia się niczym wśród swoich rówieśników - prócz jednego. Pisze teksty piosenek i ma piękny głos, lecz nie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy