Tytułowa Bogusia po powrocie z Holandii zamiast osiąść tak, jak chcą tego jej rodzice, w warszawie, wynajmuje domek w małej mieścince nad morzem i tam zakłada swój pierwszy biznes - mały sklepik.
Historia mogło by się wydawać banalna, ona poznaje jego, zakochują się i żyją długo i szczęśliwie. Jednak tak się nie dzieje. On jest nie jeden a co najmniej trzech potencjalnych kandydatów, a życie nie zawsze usiane jest różami i Bogusi zdarzają się ciężkie chwile.
Zwykle w tego typu książkach nie mam problemu by przewidzieć zakończenie. Ta jednak typowego końca nie ma. Przynajmniej nie ten tom i kiedy wydaje mi się, że akcja zaraz się zakończy, okazuje się, że by dowiedzieć się co dalej, muszę sięgnąć po kolejną książkę z serii. Nie ma tak łatwo.
Całość przeplatana jest to historyjkami opowiadanymi przez Bogusie przyjaciółkom, to autentycznymi przepisami na słodkości.
Książkę czyta się szybko i przyjemnie, jednak zabrakło w niej większego przytupu, zbyt często w akcję wkrada się senność. Za to polecam tym, którzy szukają historii o przyjaźni.
Informacje dodatkowe o Sklepik z Niespodzianką. Bogusia:
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: b.d
Kategoria: Obyczajowe
ISBN:
978-83-10-12025-0
Liczba stron: 320
Dodał/a opinię:
Shi4
Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Właśnie po raz kolejny jesteś porzucana. Unieś głowę, przywołaj na twarzy parodię uśmiechu i pożegnaj tego mężczyznę z godnością, życząc mu szczęścia.
Więcej