Skorpion

Tom 1 cyklu Prawniczka Camorry

Historia Lisy, prawniczki i Jamesa, niebezpiecznego faceta, których połączył wspólny cel. Zawierają układ, tylko czy będzie on korzystny dla obu stron?
Świetnie wykreowane bohaterowie, którzy nie są ani tylko dobrzy, ani tylko źli. Dużo mafii i niebezpiecznych sytuacji z nutka romansu i miłości. Wiele się dzieje, co powoduje, że nie da się od tej książki oderwać.
A zakończenie niczego nie wyjaśnia, a jeszcze tylko dodaje więcej pytań.
Świetnie napisany debiut. Jedynie do czego mogę się doczepić to niektóre sytuację, które trochę wyhamowywały akcje.
Wam polecam poznać tą historię, bo warto. A mi nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny tom

Informacje dodatkowe o Skorpion:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-06-16
Tytuł oryginału: Skorpion
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Kinga Czyrwik

Zobacz opinie o książce Skorpion

Kup książkę Skorpion

Nigdy, przenigdy nie możesz ujawnić emocji. Nigdy nie możesz obnosić się z uczuciami. Żadnymi….ani tymi negatywnymi, ani tym bardziej pozytywnymi.

Mecenas
Anna Falatyn0
Okładka ksiązki - Mecenas

"Już dawno nie czekałam tak na żadną książkę”. Gorące Book Story Wojciech Bielecki to mecenas, który nie pracuje z niewinnymi obywatelami. Jego...

Hazardzista
Anna Falatyn0
Okładka ksiązki - Hazardzista

Finałowy tom fenomenalnej dylogii, którą zapoczątkował Mecenas! Zuzanna i Wojtek próbują nadrobić stracone lata, choć czas, w którym znaleźli się zawodowo...