Skradziona tożsamość. Spadkobierca

🇯🇵Ależ to była wciągająca i pełna emocji historii!Jestem pod ogromnym wrażeniem i muszę przyznać,że zdecydowanie była dla mnie zbyt krótka.

🇯🇵Otrzymujemy genialną intrygę w podmianę za siostrę bliźniaczkę,która powoduje niezliczoną ilość zdarzeń z życia Mili oraz związanego z tym stresu,niepewności i obawy o swoje życie.To „wejście” do świata Yakuzy będącej bezwzględną japońską mafią z zasadami,protokołami oraz dziedziczeniem-mającym przedłużyć ród.Nikt nie może przeciwstawić się nakazowi,ponieważ czeka go gniew bossa.

🇯🇵W tej historii elementy zaskoczenia są na każdym kroku.To za sprawą poznania życia idealnej-nieidealnej siostry,będące niegrzeczne i pozbawione reguł.Mili poznaje inne życie,które jest przepełnione przyjemnością i doznaniami trudnymi do okiełznania.

🇯🇵Zasady yakuzy,kar i bezwzględnego posłuszeństwa wzbudziło we mnie ogromne emocje.Shinji i jego zachowania nieraz powodowały ciarki na skórze.To mężczyzna nie uznający sprzeciwu i to z jednej strony mi się podobało.Potrafił pokazać to,czego chce i to,na czym mu zależy!

🇯🇵 „Skradziona tożsamość” to nie tylko wyśmienity romans z gorącymi scenami,ale także wybitny romans mafijny z spadkobiercą szukającym prawdziwego uczucia
🇯🇵Musicie to przeczytać.Będziecie zachwyceni!!!

P O L E C A M

Kup książkę Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Pasierbica gangstera
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Pasierbica gangstera

,,Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio" to ostatni tom bestsellerowej mafijnej serii romansów Moniki Magoski-Suchar. Przygotuj się na emocjonujący finał...

W cieniu Białego Domu
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - W cieniu Białego Domu

Magnetyzujący Nowy Jork, intrygi za kulisami wielkiej polityki Waszyngtonu i namiętność, która nie pozwoli o sobie zapomnieć. Niepokorny agent CIA Peter...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis