Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Holly umarła. Ktoś zabił ją na moich oczach. A teraz trafiłam do nie swojego domu i miałam spać w nieswoim łóżku, bo kilka godzin wcześniej podszyłam się pod Holly.

Holly i Mila są identyczne tylko z wyglądu - pierwsza to idealna córka, druga jest w rodzinie czarną owcą. Holly ginie krótko przed wylotem do Japonii, gdzie miała objąć lukratywne stanowisko guwernantki. Skłócona z rodziną i pozbawiona środków do życia Mila przejmuje tożsamość swojej bliźniaczki.

Szybko odkrywa jednak, że perfekcyjna Holly skrywała wiele sekretów, a nowa praca to obowiązki, jakich nigdy by się nie spodziewała. I to nie względem dziecka, a jego ojca - przystojnego i niebezpiecznego Shinjiego Sakai, wnuka mafijnego bossa. Mężczyzny nieznoszącego sprzeciwu, który oczekuje od niej pełnego posłuszeństwa.

W co takiego wplątała się moja siostra? Holly, jeśli tak wyglądało twoje życie, to naprawdę nie chcę być jego częścią!

Informacje dodatkowe o Skradziona tożsamość. Spadkobierca:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2024-04-10

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Skradziona tożsamość. Spadkobierca - opinie o książce

RECENZJA

„SKRADZIONA TOŻSAMOŚĆ”

Cykl: SPADKOBIERCA (tom 1)

AUTOR: MONIKA MAGOSKA-SUCHAR

WYDAWNICTWO: PASCAL
Seria: LOVE BOOK

"Miałam wrażenie, że odpłynęłam. Nieprzyjazna nam rzeczywistość została zastąpiona rajem, w którym oboje się
znaleźliśmy. Trwaliśmy tak zawieszeni w słodkiej próżni. Tylko on i ja, dogorywaliśmy po eskalacji nagromadzonego w nas pragnienia."

"SKRADZIONA TOŻSAMOŚĆ" to książka, która skrywa w sobie tajemnice, intrygi, przejęcie tożsamości, japońską yakuzę, ogromne kłopoty, rollercoaster emocji i piekielne pożądanie. Autorka pobudza czytelnika wyobraźnię, będzie seksownie, wyuzdanie, a pożądanie wręcz wylewa się z kartek tej historii. Złość, nienawiść, irytacja, niechciane wspomnienia, żądza, pożądanie, rozkosz jest silniejsza od rozumu, zwroty akcji, to wszystko tutaj znajdziemy.
Autorka odkrywa, stopniowo strona po stronie skrywane tajemnice, pozwala dobrze poznać ukryte pod maską pozorów bohaterów, oraz  kontrowersyjną przeszłość Holly, w której zobaczymy skazy na idealnej i nieposzlakowanej osobie, którą zgrywała.
Fabuła książki dynamicznie poprowadzona, intrygująca, miejscami zaskoczy, zniewoli  pożądaniem i przyprawi o szybsze bicie serca.
Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron i trzymała w napięciu do ostatniej kropki. To było łał, elektryzujące, wciągające wręcz znakomite.
Zakończenie pozostawiło mnie z dużym niedosytem, i czekam na drugą część, ponieważ  chciałabym poznać dalsze losy Mili i zobaczyć co przygotowała dla swoich bohaterów autorka.
Autorka ma lekkie, przyjemne pióro, które wciąga czytelnika bezpowrotnie.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Mili i Shina, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć ich emocje, co czują i co myślą. Ich relacja miała być tylko kontraktem, jednak z dnia na dzień zaczynał wychodzić poza ustalone granice.

Bohaterzy świetnie wykreowani, niebanalni, wyraziści i różnorodni.
Widoczna była pomiędzy głównymi bohaterami chemia, która ich ku sobie przyciągała.

Mila była dzika, niepoprawna, goniła za marzeniami i postawiła miłość ponad naukę i swoich bliskich. Niedoszła artystka podająca się za siostrę, trafiła w szpony japońskich gangsterów i to na własne życzenie.
Była bardzo samotna i brakowało jej kogoś, kto dałby jej oparcie. Musiała grać i nauczyć się kontrolować swój nieujarzmiony charakter.

Shin należy do Yakuzy. Jest skryty, nie ujawnia swoich emocji przed nikim, mroczny, władczy, nie uznaje sprzeciwu, musi mieć wszystko pod kontrolą.
Chciał odreagować przeszłość, której doświadczył, a Holly (Mila) właśnie od tego była i za to miała zostać hojnie nadrodzona. Jednak jej bliskość działała na niego zbyt rozczulająco i wywoływała niepotrzebne emocje. Ta kobieta stanowiła mieszankę sprzeczności, jednocześnie będąc obiektem żądzy i zemsty.

"... bojąc się, że magia chwili pryśnie wraz z momentem, gdy się ode mnie oddali, a ja pozostanę ze swoim wstydem sama. A teraz to się stało. Porzucił mnie w momencie, gdy wisiałam już nad przepaścią, w której buzowała rozkosz. Pieniła się i kipiała, smagając mnie swoimi falami, jednak nie udało mi się wskoczyć w jej głębię. Zostałam wyrzucona na brzeg, a odmęt namiętności zaczął się wyciszać."

Mila i Holly to bliźniaczki, które wyglądają niemalże identycznie, różniły ich jedynie charaktery. Mila w swoim życiu popełniła wiele błędów, nie ukończyła żadnego kierunku. Przedłużyła miłość do mężczyzny nad rodzinę i znajomych, niestety płacąc, za to najwyższą cenę. Chwytała się różnych prac, by jakoś wiązać koniec z końcem. Jedynie mogła liczyć na pomoc Holly. Jednak pewnego dnia Jej siostrę potrąca na pasach samochód, a w wyniku odniesionych ran umiera.
Wraz ze śmiercią Holly umarła też Mila.
Dziwnym zabiegiem okoliczności, Mila postanawia podszyć się za zmarłą siostrę i brnąć w swoje kłamstwa, którym posłużyła się w dobrej wierze. Wylatuje do Tokio na roczny kontrakt, nie wiedząc, co ją tam spotka. Szybko przekonała się, że Holly skrywała wiele sekretów, a nowa praca obejmuje obowiązki, jakich nigdy by się nie spodziewała. Trafi w otchłań, z której nie ma ucieczki.

-Czy śmierć jednej z bliźniaczek, była przypadkowa?
-Czy w relacji Holly (Mila) i Shinjiego jest miejsce na głębsze uczucia?
-Czy Mila odnajdzie szczęście, które od dawna poszukuje?
-Czy Mila zgodzi się na wszystko, aby zdobyć pieniądze?
-Czy Mila tak naprawdę znała swoją idealną bliźniaczkę?
-Czy Mila zrozumie pobudki swojej bliźniaczki w tym co robiła, aby zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny?
-Czy Shin pozna prawdę o Mili?
-Jaką decyzję będzie musiała podjąć Mila i czy to będzie koniec jej japońskiej przygody i marzeń?
-Czy w tej historia będzie miała happy end?

Polecam.

Avatar użytkownika - Zaczytana_kociar
Zaczytana_kociar
Przeczytane:2024-05-14, Ocena: 5, Przeczytałem,

Mila i Holly siostry bliźniaczki ,choć z pozoru identyczne to jednak zupełnie różne od siebie.

Holly wykształcona ,pomocna ,zaradna i odpowiedzialna ta lepsza córka ,

Mila artystyczna dusza, żyjąca po swojemu  i czarna owca w rodzinie.

Kiedy po raz kolejny życie Mili się komplikuje z pomocą przychodzi Holly.Ma zastąpić siostrę na kilka godzin pracy w hotelu ,jednak nigdy tam nie dociera, gdyż ginie w tajemniczym wypadku potrącona przez samochód.

Mila postanawia podszyć się pod siostrę .Choć jest pełna obaw chce móc zapewnić rodzicom i sobie lepszy byt.Przybranie tożsamości siostry wiąże się z wyjazdem  na rok do Japonii ,aby być guwernantką dla syna jednego z wpływowych ludzi.Mila już na miejscu przekonuje się ,że jej siostra wcale nie była taka za jaką ją uważała …

,,Skradziona tożsamość,, jest pierwszym tomem rozpoczynającym serię #spadkobierca

Historia o trudnych relacjach rodzinnych,byciu tą gorszą ,nieodpowiedzialną i bezwartościową córką.O trudnościach ,problemach i troskach dnia codziennego.Mierzenia się ze stratą bliskiej osoby.O chęci odkupienia win ,udowodnienia swojej wartości.Przybraniu życia o jakim się nie miało pojęcia.

Historia o podjęciu niezwykle trudnej i ryzykownej decyzji i ponoszeniu jej konsekwencji.O wkroczeniu do zupełnie nieznanego świata.Świata pełnego niebezpieczeństwa,posłuszeństwa ,kar i zasad.Odgrywaniu roli ,poddaniu się woli innych dla dobra najbliższych.O strachu,obawach i lęku.O pragnieniu odegrania się i zemsty.Wyrównaniu rachunków,zaspokojenia własnych  potrzeb i poczucia samotności.Odreagowania ,sprawienia bólu i cierpienia.

Historia o zderzeniu się dwóch zupełnie różnych światów. O odczuwaniu sprzecznych emocji.O odkrywaniu nieznanych dotąd doznań i wrażeń .O fascynacji ,przyciąganiu i pożądaniu.Przekroczeniu własnych granic ,złamaniu zasad .Wybuchu namiętności.Dopuszczaniu do siebie głębszych uczuć .

Historia pełna tajemnic ,sekretów i kłamstw do odkrycia …

Z twórczością autorki spotykam się po raz pierwszy i na pewno nie ostatni.Do sięgnięcia po tą książkę skusiła mnie ta piękna okładka jak i opis.Do tej pory nie miałam okazji czytać nic co związane jest z mafią japońską więc z wielką ciekawością zagłębiłam się w książkę i poznawałam tą kulturę .

Autorka stworzyła świetną historię z nutą tajemniczości i ciekawą fabułą ,która wciąga już od pierwszych stron i nie pozwala odłożyć się aż do samego końca.Poruszane wątki intrygują i budują napięcie .Akcja poprowadzona płynnie i dynamicznie,niejednokrotnie zaskakując i trzymając w napięciu.Bohaterowie świetnie wykreowani,przy których nie sposób się nudzić.Ich losy śledziłam z zaciekawieniem.

Autorka ma bardzo przyjemny i lekki sposób pisania przez co książkę czyta się niezwykle szybko.

Wciągająca,intrygująca historia,dostarczająca mnóstwa emocji i wrażeń.Odkrywanie tajemnic kartka po kartce zapewnia dreszczyk emocji .Nie zabraknie w niej także gorących i pełnych namiętności scen,rozpalających i pobudzających wyobraźnię napisanych z wyczuciem i smakiem.

Zakończenie w takim momencie pozostawia ogromny niedosyt i chęć jak najszybszego poznania dalszych wydarzeń,więc z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części.

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-05-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

Uwielbiam książki, które same się czytają, a ta zdecydowanie do nich należy. Choć historia nie jest łatwa, to jednak mamy zachowaną lekkość przekazu. Zupełnie jakby była to opowieść prawdziwa i w dodatku o ludziach, których znamy. Uwielbiam motyw bliźniaczek, bo zawsze chciałam je mieć. Tutaj widzimy, że żartują sobie, mają ze sobą dobry kontakt, choć z charakteru i sposobu wyrażania siebie są niczym ogień i woda. I ten początek, kiedy mamy wprowadzenie do ich życia jest prawdziwą sielanką, choć jednej z nich nie wiedzie się najlepiej. Następnie dowiadujemy się, że lepsza z bliźniaczek zginęła. Aż mnie serce ścisnęło, bo się tego nie spodziewałam. Jednak jak wiadomo, kobiety były identyczne. Starając się wyjść najwyższy szczebel życiowy, ta twardsza przejmuje życie milszej. Wyrusza jej śladem chcąc poznać wygodne życie bez zmartwień i trosk. I tu ponownie akcja przybiera na sile, bowiem nie takiego życia się spodziewała. Od tej pory musi walczyć sama ze sobą. Jak jednak można mieć serce jak na dłoni, skoro wewnątrz wszystko się w niej gotuje? Posłuszeństwo raczej nie było jej mantrą. Oczywiście ma wybór, tylko obecnie stoi między młotem a kowadłem. Czy ta zamiana faktycznie była dla niej taka korzystna?
A teraz ogłaszam, że do dwuznacznych scen wymagany jest dowód tożsamości. I to najlepiej za potwierdzeniem rodziców:-) Historia ze spokojnej przerodziła się w ostrą jazdę bez trzymanki, ale z zachowaniem smaku. Pojawia się dużo postaci drugoplanowych i tych pobocznych, którzy również mają tu coś do powiedzenia. Bez względu na wszystko każdy jest tutaj ważny i niesie za sobą pewien przekaz. Pisana z perspektywy różnych postaci, którzy mają swoje sprawy i takie, które ich razem łączą, jednak nie da się ich pomylić. Są oryginalni we wszystkim, chytrych uśmieszkach również:-) Przygotujcie się na dużo pieprzu i soli okraszonych sokiem z malin rozkoszy. Aż na samo wspomnienie budzi spore dreszcze:-) Koniec jest trochę do przewidzenia, ale czy to ważne? Książka rozgrzeje każdego, bez wyjątku:-)

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2024-05-10, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Lubicie czytać romanse mafijne z pikantnymi scenami?

Poznajemy Milę Moore, która jest siostrą bliźniaczką Holly, idealnej córki, świetnej studentki i rzetelnej pracownicy, pomagającej całej rodzinie. Natomiast Mila jest niespokojnym duchem i w dodatku czarną owcą w rodzinie Moore'ów.
Pewnego dnia na oczach Mili ktoś wjechał w Holly i niestety umiera w szpitalu. Pod chwilą impulsu Mila podejmuje szaloną decyzję i podszywa się pod Holly. W związku z tym wyjeżdża do Japonii jako Holly, by zarobić pieniądze i wspomóc rodziców. Z biegiem czasu odkrywa tajemnice swojej siostry bliźniaczki. W Japonii przekonuje się, że ma być nie tylko guwernantką dziecka, ale też przez rok ma służyć bogatemu, przystojnemu i niebezpiecznemu Shinjiemu Sakai, wnukowi mafijnego bossa.

Jesteście ciekawi jak potoczy się japońska przygoda Mili i jakie plany wobec niej ma japoński przystojniak?

Fabuła jest niesamowicie wciągająca. Świetnie wykreowani bohaterowie. Kłamstwa, tajemnice, intrygi, rozkosz, namiętność, adrenalina, strach i niepokój. Autorka idealnie dozuje dawkę niepewności i zapewnia pikantne sceny erotyczne. Bardzo ciekawa historia, od której nie mogłam oderwać się. Zaskakujące zwroty akcji zapewniają emocje i wrażenia. Natomiast chemia pomiędzy bohaterami i sceny erotyczne sprawiają, że momentami robi się gorąco i trzeba ochłonąć. Zakończenie powieści sprawiło, że czuję niedosyt i mam ochotę poznać dalsze losy bohaterów.
Jestem zachwycona i czekam na więcej.

Czytajcie! Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Zaczytanamam
Zaczytanamam
Przeczytane:2024-05-12,

Chyba nikomu już nie muszę przypominać że kocham książki Moniki tak samo jak książki Mafijne.
A tu mam i jedno i drugie!❤

Holly i Mija są siostrami i to bliźniaczkami.
Holly zawsze była ta bardziej lubianą przez rodziców ale niestety gnie w dziwnym wypadk... to właśnie ona miała wyjechać do japoni i zostać guwernantką.
Natomiast Mija i jej relacje z rodzicami nigdy nie były idealne a po śmierci siostry psują się jeszcze bardziej. Mimo to Mija chce im pomóc i przejmuje tożsamość zmarłej siostry by wyjechać do pracy i pomoc finansowo rodzica.
Shinjiego Sakai jest niebezpiecznie przystojnym, przyszłym bossem japońskiej mafii i to właśnie jej szefem ale uwaga Holly a raczej Mija ma opiekować się jego synem i nie tylko synem 🤫
Co się wydarzyło między ta dwójka?
Czy Mija da rade wejść w życie Holly? Pełne tajemnic.
Czy Mija I jej nowa tożsamość jest nie do zdemaskowania?

Monika po raz kolejny mnie zaskoczyła.
Spodziewałam się naprawdę wszystkiego, że tu sie wszystko może zdążyć ale te momenty kiedy moje serce przestało bić, byłam w szoku i chyba bardziej przeżyłam to od naszych bohaterów 😅🙊
Emocji nam tu nie brakuje i nie tylko tych przez które zamieramy mamy tu całą ich gamę.

Bohaterowie sa świetnie wykreowani nie są to płaskie postacie. Mają swoje charakterki, które nadają tej histori wyrazistości.

To kolejna nieszablonowa, mafijna książka która skradła moje serce ❤
Bardzo podoba mi się że autorka nie idzie schematami i Przetartymi juz drogami ktore możemy przewidzieć Monika daje nam zawsze cos innego zupełnie innego o tego co już mamy na rynku.
Cała fabuła książki spójna i jak zwykle zaskakujaca. Ciężko mi będzie wytrzymać do kolejnego tomu, co tam się stanie dalej!? Mam nadzieję że Monika nie pozwoli nam za długo czekać na ciąg dalszy tej historii.

Więc jeśli lubicie książki z wątkiem MAFIJNYM to koniecznie musicie to przeczytać napewno Was zaskoczy ta historia
A jeśli ich nie lubicie to właśnie nadszedł czas by to zmienić. A ta historia zmieni Wasze postrzeganie takich książek 😁

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-04-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

🪷🪷🪷🪷🪷 Recenzja 🪷🪷🪷🪷🪷

Monika Magoska - Suchar " Skradziona tożsamość "
@mmsuchar_autorka

Cykl: Spadkobiercy #1

Wydawnictwo: LoveBook
@lovebook_stronymilosci

🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷

" Gdy to imię dotarło do mojego mózgu, pojełam, że to nie sen. To nie moja katastroficzna wyobraźnia czy koszmar. To się stało naprawdę!..."

" Skradziona tożsamość " to wciągająca powieść pełna tajemnic, emocji i niebezpieczeństwa..

Autorka od samego początku wprowadza nas w świat pełen tajemnic i napięcia.. Opisuje emocje bohaterki w sposób bardzo intensywny, co sprawia, że jako czytelnik czujesz się wciągnięty w jej historię.. Autorka umiejętnie manipuluje naszymi emocjami, wzbudzając w nas ciekawość i zainteresowanie..

Opisując postać Holly i Milę, autorka podkreśla ich różnice, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Pokazuje nam, że chociaż są identyczne pod względem wyglądu, ich charaktery i życiowe doświadczenia są zupełnie inne. To kontrastuje i tworzy napięcie między nimi.

Autorka wprowadza także element tajemnicy, gdy Mila odkrywa sekrety Holly.. To dodaje kolejny poziom zagadki i niepewności, co sprawia, że chcesz czytać dalej, żeby dowiedzieć się, co jeszcze kryje się za fasadą idealnej córki..

Na koniec, autorka zaskakuje nas sytuacją, w jakiej się znalazła Mila, przyjmując tożsamość Holly.. To otwiera drzwi do jeszcze większej przygody i niebezpieczeństwa. Styl autorki jest emocjonujący i trzyma nas w napięciu do samego końca..

Warto zwrócić uwagę na relacje między bohaterami.. Dynamika między Milą a Shinjimem Sakai, ojcem chłopca, wzbudza duże zainteresowanie.. Ich związki i konflikty dodają głębi i napięcia fabule.. Ponadto, powieść porusza tematy takie jak tożsamość, lojalność i ryzyko, co sprawia, że czytanie staje się jeszcze bardziej intrygujące..

" Teraz blądynka zafascynowała mnie jeszcze bardziej niż wcześniej. Bo wcześniej chodziło mi wyłącznie o jej wygląd,a teraz nagle odkryłem,że piękna buzia i seksowne ciało nie kryją pustego wnętrza..."

Historia o dwóch siostrach bliźniaczkach - Holly i Mile.. Holly jest idealną córką, podczas gdy Mila jest czarną owcą rodziny.. Przed wylotem do Japonii, Holly ginie w tajemniczym wypadku.. Mila, będąc skłócona z rodziną i pozbawiona środków do życia, postanawia przyjąć tożsamość swojej siostry..

Jednak szybko odkrywa, że Holly miała wiele sekretów, a jej praca jako guwernantki dla przyszłego bossa japońskiej mafii, Shinjiego Sakai, nie jest taka prosta.. Mila musi stawić czoła niebezpieczeństwu i oczekiwaniom nieprzewidywalnego mężczyzny..

Jakie tajemnice jeszcze odkryje na temat swojej siostry?
Czy Mila poradzi sobie w tej trudnej sytuacji ?

"Skradziona tożsamość " osacza czytelnika, zaskakuje i przyprawia o szybsze bicie serca. Zostałam wciągnięta w wir wydarzeń, które niejednokrotnie szokowały.

Tajemnica i kłamstwo niejedno mają imię . Często kiedy próbujemy coś ukryć ,zdradza nas mowa ciała , lakoniczne słowa . To obnaża prawdziwe emocje i motywy osoby,która skrywa sekrety .

"Dzisiaj zdecyduje o twoim jutrze. I tak właśnie było .Dzisiejszy dzień zmusił mnie do podjęcia decyzji co do przyszłości ,a najgorsze ,że stała ona w sprzeczności z moimi uczuciami i potrzebami".

Kiedy Holly ginie pod kołami samochodu,to Mila wie ,że to nie przypadek . Postanawia wziąć los siostry i swojej rodziny w swoje ręce . Chce udowodnić sobie i innym,że może coś w życiu osiągnąć . Mila postanawia wyruszyć do Japonii ,aby objąć rolę guwernantki podszywając się pod swoją siostrę Holly . Roczny kontrakt ma dać jej i rodzicom szansę na lepsze życie. Niestety dziewczyna nie wiedziała ,że jej rzekomo poukładana siostra skrywa mroczne tajemnice.  Rola guwernantki małego Hirokiego ,to tylko jeden z aspektów jej pracy . Ponieważ ojciec chłopca Shin Sakai,ma wobec niej pewne zamiary. Zemsta i karanie mogą uwolnić mężczyznę z pewnej traumy . Czy prawda o siostrze nie załamie Mili? Co takiego będzie musiała znieść ,aby dostać podpisany kontrakt i cenę za swoje usługi ? Czy prawda wygra z kłamstwem? Czy Mila odkryje swoje drugie "ja" i czy to nie zniszczy jej jeszcze bardziej?

"Tak nie powinno być. Robiło się niebezpiecznie . Tu już nie chodziło o pieniądze ...."

Muszę przyznać, że ta historia skradła moje czytelnicze serce. Znam pióro Autorki,ale nie spodziewałam się takiego "huraganu" emocji i zwrotów akcji . Oczywiście zakończenie powoduje chęć rzucenia książką,bo chce się poznać dalsze losy bohaterów . No nic, z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Jeśli lubicie dynamiczne historie i do tego podróże serdecznie zapraszam Was do Japonii wraz z Milą-Holly .

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

🇯🇵Ależ to była wciągająca i pełna emocji historii!Jestem pod ogromnym wrażeniem i muszę przyznać,że zdecydowanie była dla mnie zbyt krótka.

🇯🇵Otrzymujemy genialną intrygę w podmianę za siostrę bliźniaczkę,która powoduje niezliczoną ilość zdarzeń z życia Mili oraz związanego z tym stresu,niepewności i obawy o swoje życie.To „wejście” do świata Yakuzy będącej bezwzględną japońską mafią z zasadami,protokołami oraz dziedziczeniem-mającym przedłużyć ród.Nikt nie może przeciwstawić się nakazowi,ponieważ czeka go gniew bossa.

🇯🇵W tej historii elementy zaskoczenia są na każdym kroku.To za sprawą poznania życia idealnej-nieidealnej siostry,będące niegrzeczne i pozbawione reguł.Mili poznaje inne życie,które jest przepełnione przyjemnością i doznaniami trudnymi do okiełznania.

🇯🇵Zasady yakuzy,kar i bezwzględnego posłuszeństwa wzbudziło we mnie ogromne emocje.Shinji i jego zachowania nieraz powodowały ciarki na skórze.To mężczyzna nie uznający sprzeciwu i to z jednej strony mi się podobało.Potrafił pokazać to,czego chce i to,na czym mu zależy!

🇯🇵 „Skradziona tożsamość” to nie tylko wyśmienity romans z gorącymi scenami,ale także wybitny romans mafijny z spadkobiercą szukającym prawdziwego uczucia
🇯🇵Musicie to przeczytać.Będziecie zachwyceni!!!

P O L E C A M

Tytuł:"Skradziona Tożsamość"

Autor: Monika Magoska-Suchar

Wydawnictwo:@lovebook_stronymilosci

#współpracareklamowa

Mila i Holly są bliźniaczkami. Są identyczne ale tylko z wyglądu. Bardzo dużo je różni. Holly to ta idealna córka, świetna studentka,rzetelna pracownica. Natomiast Miła była niespokojnym duchem. Nigdzie nie zdołała zagrzać miejsca na dłużej. Nosiło ją wszędzie. Była czarną owcą w rodzinie Moore'ów.

Holly ginie w wypadku na krótko przed wylotem do Japonii gdzie miała pracować jako guwernantka. Wszystko to dzieje się na oczach jej siostry. Mila postanawia przejąć tożsamość swojej siostry. Nie ma nic do stracenia. Ma wielką nadzieję że jej los odmieni się na lepsze. Szybko jednak odkrywa że jej siostra skrywała wiele sekretów. Uświadamia sobie że wcale nie znała swojej siostry. Praca w Japonii, gdzie miała być opiekunką małego chłopca okazuje się mieć drugie dno. Ojcem chłopca jest nieziemsko przystojny i niebezpieczny Shinji Sakai,wnuk mafijnego bossa. To mężczyzna który oczekuje od niej pełnego posłuszeństwa.

Czy Mila będzie żałować że przejęła tożsamość siostry? Jaką cenę za to zapłaci?

Tym razem autorka zabiera nas do kraju kwitnącej wiśni czyli do Japonii. To bardzo wciągająca historia za którą skrywa się wiele tajemnic. Władza i dominacja mieszają się z pożądaniem i namiętnością. Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia,przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Książka trzyma w napięciu od samego początku i fajnie jest odkrywać kolejne karty, poznawać wiele ukrytych tajemnic by na koniec być nieźle zaskoczonym. Autorka zafundowała mi istny rollercoaster emocji. Ileż tu było emocji i napięcia. Dostałam to co uwielbiam w romansach mafijnych czyli intrygi, zemstę,porwania, zemstę oraz pikantne sceny . To idealna lektura dla miłośników romansów mafijnych 🔥 Z wielką niecierpliwością czekam na kontynuację losów bohaterów. Gorąco polecam ❤️

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-04-14, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Kto lubi dark romance?

Łapka w górę.

Nie mogę w tym wypadku nie wspomnieć o prześlicznej okładce bo to jest to, co pierwsze zwraca moją uwagę na książkę.

Jednak niech Was nie zmyli ten róż, w środku bywa mrocznie i niebezpiecznie...

Holly i Mila to identyczne siostry bliźniaczki.

Jednak charakterem różnią się niczym dzień i noc.

Gdy jedna z nich ginie w wyniku wypadku, druga postanawia... Ukraść jej tożsamość.

Jednak czy Mila wie, w co się pakuje?

Czy życie idealnej siostry jest naprawdę takie piękne jak się wszystkim wydawało?

Czy to, co miała zrobić Holly jest dla Mili warte tych obiecanych milionów?

Pochłonęłam tę historię w zawrotnym tempie i chcę więcej!

Rządam drugiego tomu jeszcze w tym półroczu.

Bardzo ciekawa fabuła, wyjątkowi bohaterowie, świat Yakuzy i kraj kwitnącej wiśni a w tym wszystkim czają się ukryte pragnienia.

I nie są to waniliowe zbliżenia, z pewnością nie.

Bardzo dużym plusem jest to, że spicy sceny są dodatkiem, który nie dominuje fabuły lecz ją doskonale uzupełnia, tworząc spójną i interesującą całość.

Sceny mimo ostrości nie są wulgarne, wyzywające i nie są okraszone tandetnymi tekstami więc kolejny plus.

Z drugiej strony mamy wątek mafijny, autorka zabiera nas wgłąb Yakuzy, poznajemy część ich życia i znajdujemy się wśród porachunków, intryg i pojedynków.

To było odświeżające doświadczenie, bo ileż można czytać o mafii włoskiej, rosyjskiej czy gangsterach bogaczach z Ameryki.

Nie, tym razem Japonia i jej tak odmienny świat.

Zdążyłam się polubić z bohaterami, wkurzać na innych a także zostać zaszokowana na sam koniec.

Bo o ile się spodziewałam, że Greg coś może odwalić w którymś momencie to nie spodziewałam się, że to będzie właśnie to i właśnie wtedy.

Bardzo mi było szkoda Hiro, gdy Mila postanawia posłuchać jego pradziadka.

Co musi czuć chłopiec, który już zdążył ją pokochać?

Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, da Wam mnóstwo emocji i rozrywki ale z pewnością nie pożałujecie, że ją przeczytaliście!

Ja dałam 9/10 a książka jest dosyć cienka, nie ma wiele stron za to wiele można z niej wyczytać.

Kapitalna!

Avatar użytkownika - mrufka80czyta
mrufka80czyta
Przeczytane:2024-06-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

,,MIAŁA BYĆ NIANIĄ JEGO SYNA, ZOSTAŁA PANIĄ JEGO SERCA".

Spodziewałam się banalnego romansu, a dostałam pikantną historię, która wciągnęła mnie od pierwszych stron.

Mila i Holly są bliźniaczkami. Wyglądają identycznie, ale poza tym, różni je wszystko. Mila krnąbrna, nie ma szans na stałą pracę, jednym słowem czarna owca. Holly to idealna córka, wspiera rodziców, zarabia spore pieniądze. Jej najnowszy kontrakt to praca guwernantki w Japonii.

Krótko przed wylotem Holy ginie w wypadku, Mila jest świadkiem, i jest przekonana, że to było morderstwo. Jest przerażona i pozbawiona środków do życia. Czuje, że nie ma innej opcji, postanawia podszyć się pod siostrę, przejąć jej tożsamość.

W Japonii odkrywa, że jej praca różni się od wyobrażeń, bo poza opieką nad chłopcem, ma się również zająć jego ojcem... przystojnym, ale niebezpiecznym mafiosem Yakuzy. Sakai wymaga całkowitego posłuszeństwa i Największy szok Mila przeżywa, kiedy odkrywa, że Holly nie była tak idealna, jak wszyscy uważali, i skrywa wiele mrocznych sekretów.

Jaki to sekrety i jak się rozwinie relacja z Shinjiem Sakai? Nie mogę Wam zdradzić, ale dość powiedzieć, że czytałam z wypiekami. Na koniec cytat, który mam nadzieję, ze Was zaintryguje.

"Dzisiaj zdecyduje o twoim jutrze. I tak właśnie było. Dzisiejszy dzień zmusił mnie do podjęcia decyzji co do przyszłości, a najgorsze, że stała ona w sprzeczności z moimi uczuciami i potrzebami".

Polecam! I czekam na kontynuację.

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2024-05-22, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dzisiaj zadecyduje o Twoim jutrze. Taką wróżbę otrzymała Holly a właściwie Mila ukrytą w japońskim ciasteczku. Wtedy nie mogła przewidzieć, że te słowa okażą się prorocze.

Jak to się stało, że dziewczyna bez żadnego wykształcenia trafiła do kraju Kwitnącej Wiśni ,gdzie podjęła pracę jako guwernantka synka szefa Yakuzy?

Holly umarła. Na moich oczach wjechał w nią jakoś facet, po czym przeszukał jej plecak i zwiał.

A teraz ja muszę zastąpić moją perfekcyjną siostrę, stać się nią.

Jakie tajemnice skrywała idealna córka i najlepsza przyjaciółka Mili? Kim jest Shin i czy tych dwoje ma szansę na prawdziwe szczęście mimo zobowiązań i tradycji podtrzymywanych w rodzinie Sakai?

Zachwyciłam się tą niesamowitą historią już od pierwszej przeczytanej strony. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tematyką azjatyckich syndykatów i zwyczajów z fascynacją odkrywając kolejne tajemnice Shina , Daichiego czy sióstr Moore, a także przepadłam pod urokiem Hirokiego.

Ani przez chwilę nie narzekałam na znużenie lekturą. Wprost przeciwnie uwielbiam wyrazistych bohaterów wykreowanych przez Panią Monikę . Oczarował mnie zamysł na tę fabułę, a wykonanie okazało się jeszcze lepsze. Całość po prostu mnie pochłonęła , kolejne wydarzenia wciągały, a wszystko doprawione nutą pikanterii... do tego brawurowe zakończenie pozostawiające niedosyt.

Coś wspaniałego.

Czekam na więcej i polecam całym swoim czytelniczym sercem. ?

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-05-09, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Miała być nianią jego syna, została Panią jego serca "

Molly i Holly to siostry bliźniaczki. Choć tak bardzo wyglądem podobne do siebie, to jednak z charakteru każda jest inna.

Molly, to ta gorsza z sióstr, z którą zawsze były problemy, Holly ukochana córka rodziców, miła i zawsze poukładana.

Jednak tajemniczy wypadek, w którym ginie Holly zmienia wszystko. Zmuszona Mila podszywa się pod swoją siostrę oraz podejmuje pracę w Japonii, gdzie jej siostra miała zostać luksusową guwernantką.

Gdy dociera na miejsce, nie takich obowiązków spodziewała się dziewczyna.

Jakie sekrety siostry odkryje Molly?

Czy charakterna dziewczyna, będzie potrafiła, być posłuszna swojemu niebezpiecznemu pracodawcy?

"Wejście w jej tożsamość wydawało mi się jedynym dobrym rozwiązaniem, ale dopiero czas pokaże, z jakimi konsekwencjami się to będzie wiązało".

"Skradziona tożsamość" książka, która totalnie mnie zaskoczyła. Motyw japońskiej mafii to coś, z czym pierwszy raz spotkałam się w książce. Podobało mi się do tego stopnia, że książkę pochłonęłam na raz ?

Autorka zabrała mnie w niebezpieczną i pikantną podróż po pięknej Japonii. Bohaterowie to dwoje ludzi z różnych światów, a jednak przyciąganie między nimi jest wręcz wyczuwalne na każdej stronie. Shin to mężczyzna z zasadami jak na przyszłego bossa mafii przystało, walczy z tym co czuje.

Fabuła to totalny rollercoaster emocjonalny, choć czasami przewidywalna to potrafi również nieźle zaskoczyć. Jak już pisałam wciąga w swoje sidła od pierwszej strony i puszcza wraz z ostatnią kartką. Zakończenie tu dopiero się dzieje. Jak można zakończyć książkę w takim momencie. Poproszę kontynuację na już!

Jeżeli macie ochotę na gorący romans w kraju kwitnącej wiśni, to jest to idealna historia dla Was ?

[Współpraca barterowa LoveBook ] "Wiązał mnie z nim cyrograf, który nieświadomie i nawet nieosobiście podpisałam - jak się okazało z samym diabłem. W dodatku ten diabeł był piękny, seksowny i niezwykle uwodzicielski w tym swoim eleganckim wydaniu." Znacie książki Moniki Magoskiej - Suchar? Miałam ogromną przyjemność zapoznać się z twórczością autorki czytając Serca ze śniegu i płomieni, cudowną historię, która mnie oczarowała. Dlatego też byłam ogromnie ciekawa kolejnej odsłony jej powieści. Tym bardziej, że mamy tu intrygujący motyw bliźniaczek i zamiany miejsc, a dodatkowo akcja osadzona została w kraju kwitnącej wiśni - Japonii. Holly i Mila są identyczne z wyglądu, jednak ich charakter jest krańcowo różny. Pierwsza to idealna córka, natomiast druga jest w rodzinie czarną owcą. Holly ginie krótko przed wylotem do Japonii, gdzie miała objąć lukratywne stanowisko guwernantki. Mila, która nie ma potrzebnych środków do utrzymania, a dodatkowo jest skłócona z rodziną przejmuje tożsamość siostry. Jednak dość szybko okazuje się, że obowiązki w nowej pracy nie są takie, jak się spodziewała, a jej szefem zostaje niebezpieczny Shinji Sakai, wnuk mafijnego bossa. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? Czy Mila podoła obowiązkom w pracy? "Myślałam, że moje dotychczasowe życie sięgnęło dna, ale się myliłam. To moja siostra była tam przede mną i teraz ściągnęła mnie w otchłań, z której nie dało się uciec. Cóż z tego, że ta otchłań była ze złota." Czytając opis historii nieco inaczej ją sobie początkowo wyobrażałam. Dlatego cieszę się, że stanowi ona dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie i muszę powiedzieć, że taka wersja ogromnie mi się podoba. Autorka świetnie ukazała przemianę Mili i jej nowej osobowości, która niejako została wymuszona przez sekrety jej siostry. Postacie są bardzo dobrze wykreowane, a sama historia jest niesamowicie wciągająca i zdecydowanie HOT Mamy tu sporo pikantnych scen oraz wątków BDSM, dlatego też jest ona przeznaczona dla dorosłego czytelnika. Jednak wszystkie sceny przedstawione zostały z odpowiednią dozą wrażliwości, pożądania i pikanterii, tak aby rozpalić nasze zmysły. "O tak. Shinji Sakai był demonem seksu i erotyzmu. Samym wzrokiem rozpalał do czerwoności, a jego dotyk był niczym świeca zapłonowa..." Muszę przyznać, że orientalne klimaty i kultura Japonii stanowią idealne tło dla tej powieści. Skradziona tożsamość to historia, która pochłonęła mnie od pierwszych stron, a nietuzinkowa fabuła tylko dodała jej tajemniczości. Każdy z nas ma jakieś sekrety, jednak niektóre mogą sprawić, że zmieni się nasze postrzeganie danej osoby. Choć tak naprawdę, aby kogoś oceniać powinniśmy najpierw poznać motywy, które nią kierowały. Skradziona tożsamość jest pierwszym tomem cyklu Spadkobierca i powiem wam, że z ogromną niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Tym bardziej, że nie wszystkie sekrety ujrzały jeszcze światło dzienne. Jeśli szukacie historii, która rozpali wasze zmysły polecam wam tą książkę.

Przejęcie tajemniczego życia zmarłej siostry bliźniaczki, mroczne sekrety, nieobliczalna japońska grupa przestępcza i szokujące zlecenie, a wszystko to napisane tak błyskotliwym piórem, iż lektura przyjmuje formę odurzającego transu, jaki pochłania czytającego bez reszty i ściąga go na samo dno emocjonalnego wyczerpania! Bezsprzecznie, fani mocnych, płomiennych i zniewalających rollercoasterów będą zafascynowani!

Uwielbiam wyjątkowy styl Autorki, włada ona nadzwyczaj przyjemnym, ekspresyjnym piórem, dzięki czemu wszelkie emocje błyskawicznie otumaniają czytelnika. Hipnotyzująca lektura przemienia się w namacalne, jakże upajające doświadczenie, zafascynowany czytający staje się naocznym świadkiem mrocznych dramatów czy chwil euforii, kibicuje postaciom z całego serca, a każdą przeciwność losu przeżywa całym sobą.

Fundamentem tej ekscytującej historii są niebanalne, dobrze skonstruowane postacie. Tu każdy ukrywa swe oblicze pod maską, a odkrycie tej złożoności nie tylko pozwala lepiej poznać samą Milę i jej nowego szefa, jak i kontrowersyjną przeszłość Holly, jaka jest teraz codziennością jej siostry. Akcja powieści jest nadzwyczaj wartka, nieobliczalna, naszpikowana sekretami i licznymi zwrotami, dzięki czemu staje się prawdziwą, fascynującą przygodą, którą chciałoby się delektować jak najdłużej. Tak, to obezwładniająca pozycja, nie tylko fundująca masę niezapomnianych, rozpalających wrażeń, ale i tak potrzebną dawkę relaksu oraz błogiego zapomnienia.

,,Skradziona tożsamość" to wciągający, odurzający, fundujący całą paletę skrajnych emocji romans, który fani gorących, emocjonujących powieści pochłoną z wypiekami na twarzy. Doskonale nakreślone złożone postacie, zderzenie dwóch odmiennych światów, uczucie, jakie nie miało prawa się pojawić, mroczne demony przeszłości, ogniste, rozpalające do czerwoności sceny, a przede wszystkim torpeda skrajnych, odurzających emocji, które zawładną Waszym sercem. Pikantna, odważna, a zarazem chwytająca za serce, jak i trzymająca w nieobliczalnym napięciu! Przygotujcie się na zniewalającą emocjonalną petardę, która was uzależni niczym najsilniejszy narkotyk. Polecam całym sercem!

Serca ze śniegu i płomieni
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Serca ze śniegu i płomieni

Mrok tej zimowej nocy może rozświetlić tylko miłość. Bianca Miller właśnie dowiedziała się o zdradzie męża. Zrozpaczona postanawia wybrać się do przyjaciółki...

Neurochirurdzy (Tom 1). W rękach boga
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Neurochirurdzy (Tom 1). W rękach boga

Pożądanie może przekreślić nawet najlepszy plan zemsty... Celia Harris ma jasno określony cel: zdać egzamin na rezydenturę neurochirurgiczną i kształcić...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska