Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Holly umarła. Ktoś zabił ją na moich oczach. A teraz trafiłam do nie swojego domu i miałam spać w nieswoim łóżku, bo kilka godzin wcześniej podszyłam się pod Holly.

Holly i Mila są identyczne tylko z wyglądu - pierwsza to idealna córka, druga jest w rodzinie czarną owcą. Holly ginie krótko przed wylotem do Japonii, gdzie miała objąć lukratywne stanowisko guwernantki. Skłócona z rodziną i pozbawiona środków do życia Mila przejmuje tożsamość swojej bliźniaczki.

Szybko odkrywa jednak, że perfekcyjna Holly skrywała wiele sekretów, a nowa praca to obowiązki, jakich nigdy by się nie spodziewała. I to nie względem dziecka, a jego ojca - przystojnego i niebezpiecznego Shinjiego Sakai, wnuka mafijnego bossa. Mężczyzny nieznoszącego sprzeciwu, który oczekuje od niej pełnego posłuszeństwa.

W co takiego wplątała się moja siostra? Holly, jeśli tak wyglądało twoje życie, to naprawdę nie chcę być jego częścią!

Informacje dodatkowe o Skradziona tożsamość. Spadkobierca:

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-04-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

🪷🪷🪷🪷🪷 Recenzja 🪷🪷🪷🪷🪷

Monika Magoska - Suchar " Skradziona tożsamość "
@mmsuchar_autorka

Cykl: Spadkobiercy #1

Wydawnictwo: LoveBook
@lovebook_stronymilosci

🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷

" Gdy to imię dotarło do mojego mózgu, pojełam, że to nie sen. To nie moja katastroficzna wyobraźnia czy koszmar. To się stało naprawdę!..."

" Skradziona tożsamość " to wciągająca powieść pełna tajemnic, emocji i niebezpieczeństwa..

Autorka od samego początku wprowadza nas w świat pełen tajemnic i napięcia.. Opisuje emocje bohaterki w sposób bardzo intensywny, co sprawia, że jako czytelnik czujesz się wciągnięty w jej historię.. Autorka umiejętnie manipuluje naszymi emocjami, wzbudzając w nas ciekawość i zainteresowanie..

Opisując postać Holly i Milę, autorka podkreśla ich różnice, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Pokazuje nam, że chociaż są identyczne pod względem wyglądu, ich charaktery i życiowe doświadczenia są zupełnie inne. To kontrastuje i tworzy napięcie między nimi.

Autorka wprowadza także element tajemnicy, gdy Mila odkrywa sekrety Holly.. To dodaje kolejny poziom zagadki i niepewności, co sprawia, że chcesz czytać dalej, żeby dowiedzieć się, co jeszcze kryje się za fasadą idealnej córki..

Na koniec, autorka zaskakuje nas sytuacją, w jakiej się znalazła Mila, przyjmując tożsamość Holly.. To otwiera drzwi do jeszcze większej przygody i niebezpieczeństwa. Styl autorki jest emocjonujący i trzyma nas w napięciu do samego końca..

Warto zwrócić uwagę na relacje między bohaterami.. Dynamika między Milą a Shinjimem Sakai, ojcem chłopca, wzbudza duże zainteresowanie.. Ich związki i konflikty dodają głębi i napięcia fabule.. Ponadto, powieść porusza tematy takie jak tożsamość, lojalność i ryzyko, co sprawia, że czytanie staje się jeszcze bardziej intrygujące..

" Teraz blądynka zafascynowała mnie jeszcze bardziej niż wcześniej. Bo wcześniej chodziło mi wyłącznie o jej wygląd,a teraz nagle odkryłem,że piękna buzia i seksowne ciało nie kryją pustego wnętrza..."

Historia o dwóch siostrach bliźniaczkach - Holly i Mile.. Holly jest idealną córką, podczas gdy Mila jest czarną owcą rodziny.. Przed wylotem do Japonii, Holly ginie w tajemniczym wypadku.. Mila, będąc skłócona z rodziną i pozbawiona środków do życia, postanawia przyjąć tożsamość swojej siostry..

Jednak szybko odkrywa, że Holly miała wiele sekretów, a jej praca jako guwernantki dla przyszłego bossa japońskiej mafii, Shinjiego Sakai, nie jest taka prosta.. Mila musi stawić czoła niebezpieczeństwu i oczekiwaniom nieprzewidywalnego mężczyzny..

Jakie tajemnice jeszcze odkryje na temat swojej siostry?
Czy Mila poradzi sobie w tej trudnej sytuacji ?

"Skradziona tożsamość " osacza czytelnika, zaskakuje i przyprawia o szybsze bicie serca. Zostałam wciągnięta w wir wydarzeń, które niejednokrotnie szokowały.

Tajemnica i kłamstwo niejedno mają imię . Często kiedy próbujemy coś ukryć ,zdradza nas mowa ciała , lakoniczne słowa . To obnaża prawdziwe emocje i motywy osoby,która skrywa sekrety .

"Dzisiaj zdecyduje o twoim jutrze. I tak właśnie było .Dzisiejszy dzień zmusił mnie do podjęcia decyzji co do przyszłości ,a najgorsze ,że stała ona w sprzeczności z moimi uczuciami i potrzebami".

Kiedy Holly ginie pod kołami samochodu,to Mila wie ,że to nie przypadek . Postanawia wziąć los siostry i swojej rodziny w swoje ręce . Chce udowodnić sobie i innym,że może coś w życiu osiągnąć . Mila postanawia wyruszyć do Japonii ,aby objąć rolę guwernantki podszywając się pod swoją siostrę Holly . Roczny kontrakt ma dać jej i rodzicom szansę na lepsze życie. Niestety dziewczyna nie wiedziała ,że jej rzekomo poukładana siostra skrywa mroczne tajemnice.  Rola guwernantki małego Hirokiego ,to tylko jeden z aspektów jej pracy . Ponieważ ojciec chłopca Shin Sakai,ma wobec niej pewne zamiary. Zemsta i karanie mogą uwolnić mężczyznę z pewnej traumy . Czy prawda o siostrze nie załamie Mili? Co takiego będzie musiała znieść ,aby dostać podpisany kontrakt i cenę za swoje usługi ? Czy prawda wygra z kłamstwem? Czy Mila odkryje swoje drugie "ja" i czy to nie zniszczy jej jeszcze bardziej?

"Tak nie powinno być. Robiło się niebezpiecznie . Tu już nie chodziło o pieniądze ...."

Muszę przyznać, że ta historia skradła moje czytelnicze serce. Znam pióro Autorki,ale nie spodziewałam się takiego "huraganu" emocji i zwrotów akcji . Oczywiście zakończenie powoduje chęć rzucenia książką,bo chce się poznać dalsze losy bohaterów . No nic, z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Jeśli lubicie dynamiczne historie i do tego podróże serdecznie zapraszam Was do Japonii wraz z Milą-Holly .

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

🇯🇵Ależ to była wciągająca i pełna emocji historii!Jestem pod ogromnym wrażeniem i muszę przyznać,że zdecydowanie była dla mnie zbyt krótka.

🇯🇵Otrzymujemy genialną intrygę w podmianę za siostrę bliźniaczkę,która powoduje niezliczoną ilość zdarzeń z życia Mili oraz związanego z tym stresu,niepewności i obawy o swoje życie.To „wejście” do świata Yakuzy będącej bezwzględną japońską mafią z zasadami,protokołami oraz dziedziczeniem-mającym przedłużyć ród.Nikt nie może przeciwstawić się nakazowi,ponieważ czeka go gniew bossa.

🇯🇵W tej historii elementy zaskoczenia są na każdym kroku.To za sprawą poznania życia idealnej-nieidealnej siostry,będące niegrzeczne i pozbawione reguł.Mili poznaje inne życie,które jest przepełnione przyjemnością i doznaniami trudnymi do okiełznania.

🇯🇵Zasady yakuzy,kar i bezwzględnego posłuszeństwa wzbudziło we mnie ogromne emocje.Shinji i jego zachowania nieraz powodowały ciarki na skórze.To mężczyzna nie uznający sprzeciwu i to z jednej strony mi się podobało.Potrafił pokazać to,czego chce i to,na czym mu zależy!

🇯🇵 „Skradziona tożsamość” to nie tylko wyśmienity romans z gorącymi scenami,ale także wybitny romans mafijny z spadkobiercą szukającym prawdziwego uczucia
🇯🇵Musicie to przeczytać.Będziecie zachwyceni!!!

P O L E C A M

Tytuł:"Skradziona Tożsamość"

Autor: Monika Magoska-Suchar

Wydawnictwo:@lovebook_stronymilosci

#współpracareklamowa

Mila i Holly są bliźniaczkami. Są identyczne ale tylko z wyglądu. Bardzo dużo je różni. Holly to ta idealna córka, świetna studentka,rzetelna pracownica. Natomiast Miła była niespokojnym duchem. Nigdzie nie zdołała zagrzać miejsca na dłużej. Nosiło ją wszędzie. Była czarną owcą w rodzinie Moore'ów.

Holly ginie w wypadku na krótko przed wylotem do Japonii gdzie miała pracować jako guwernantka. Wszystko to dzieje się na oczach jej siostry. Mila postanawia przejąć tożsamość swojej siostry. Nie ma nic do stracenia. Ma wielką nadzieję że jej los odmieni się na lepsze. Szybko jednak odkrywa że jej siostra skrywała wiele sekretów. Uświadamia sobie że wcale nie znała swojej siostry. Praca w Japonii, gdzie miała być opiekunką małego chłopca okazuje się mieć drugie dno. Ojcem chłopca jest nieziemsko przystojny i niebezpieczny Shinji Sakai,wnuk mafijnego bossa. To mężczyzna który oczekuje od niej pełnego posłuszeństwa.

Czy Mila będzie żałować że przejęła tożsamość siostry? Jaką cenę za to zapłaci?

Tym razem autorka zabiera nas do kraju kwitnącej wiśni czyli do Japonii. To bardzo wciągająca historia za którą skrywa się wiele tajemnic. Władza i dominacja mieszają się z pożądaniem i namiętnością. Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia,przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Książka trzyma w napięciu od samego początku i fajnie jest odkrywać kolejne karty, poznawać wiele ukrytych tajemnic by na koniec być nieźle zaskoczonym. Autorka zafundowała mi istny rollercoaster emocji. Ileż tu było emocji i napięcia. Dostałam to co uwielbiam w romansach mafijnych czyli intrygi, zemstę,porwania, zemstę oraz pikantne sceny . To idealna lektura dla miłośników romansów mafijnych 🔥 Z wielką niecierpliwością czekam na kontynuację losów bohaterów. Gorąco polecam ❤️

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-04-14, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Kto lubi dark romance?

Łapka w górę.

Nie mogę w tym wypadku nie wspomnieć o prześlicznej okładce bo to jest to, co pierwsze zwraca moją uwagę na książkę.

Jednak niech Was nie zmyli ten róż, w środku bywa mrocznie i niebezpiecznie...

Holly i Mila to identyczne siostry bliźniaczki.

Jednak charakterem różnią się niczym dzień i noc.

Gdy jedna z nich ginie w wyniku wypadku, druga postanawia... Ukraść jej tożsamość.

Jednak czy Mila wie, w co się pakuje?

Czy życie idealnej siostry jest naprawdę takie piękne jak się wszystkim wydawało?

Czy to, co miała zrobić Holly jest dla Mili warte tych obiecanych milionów?

Pochłonęłam tę historię w zawrotnym tempie i chcę więcej!

Rządam drugiego tomu jeszcze w tym półroczu.

Bardzo ciekawa fabuła, wyjątkowi bohaterowie, świat Yakuzy i kraj kwitnącej wiśni a w tym wszystkim czają się ukryte pragnienia.

I nie są to waniliowe zbliżenia, z pewnością nie.

Bardzo dużym plusem jest to, że spicy sceny są dodatkiem, który nie dominuje fabuły lecz ją doskonale uzupełnia, tworząc spójną i interesującą całość.

Sceny mimo ostrości nie są wulgarne, wyzywające i nie są okraszone tandetnymi tekstami więc kolejny plus.

Z drugiej strony mamy wątek mafijny, autorka zabiera nas wgłąb Yakuzy, poznajemy część ich życia i znajdujemy się wśród porachunków, intryg i pojedynków.

To było odświeżające doświadczenie, bo ileż można czytać o mafii włoskiej, rosyjskiej czy gangsterach bogaczach z Ameryki.

Nie, tym razem Japonia i jej tak odmienny świat.

Zdążyłam się polubić z bohaterami, wkurzać na innych a także zostać zaszokowana na sam koniec.

Bo o ile się spodziewałam, że Greg coś może odwalić w którymś momencie to nie spodziewałam się, że to będzie właśnie to i właśnie wtedy.

Bardzo mi było szkoda Hiro, gdy Mila postanawia posłuchać jego pradziadka.

Co musi czuć chłopiec, który już zdążył ją pokochać?

Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, da Wam mnóstwo emocji i rozrywki ale z pewnością nie pożałujecie, że ją przeczytaliście!

Ja dałam 9/10 a książka jest dosyć cienka, nie ma wiele stron za to wiele można z niej wyczytać.

Kapitalna!

Szantaż
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Szantaż

Patrycja Krzemińska jest cenioną w świecie celebrytów projektantką mody. Jej kreacje zdobią wszystkie ważniejsze uroczystości medialne. Pewnego dnia kobieta...

Zemsta ma twoje imię
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Zemsta ma twoje imię

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna! Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny...