Pasierbica gangstera

Tom 3 cyklu Sacrificio

,,Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio" to ostatni tom bestsellerowej mafijnej serii romansów Moniki Magoski-Suchar. Przygotuj się na emocjonujący finał!

Miłość Chiary i Fabia przetrwała niewyobrażalne próby. Wydaje się, że pełna bólu i niebezpieczeństw droga doprowadziła ich wreszcie do miejsca, w którym mogą cieszyć się wspólnym szczęściem i spokojem.

To jednak tylko pozory.

Półtora roku po dramatycznych wydarzeniach na Sardynii małżonkowie mieszkają w Rzymie, a polityczna kariera Fabia rozwija się w zawrotnym tempie. Chiara zmaga się jednak z ciężką depresją po poronieniu, do którego doprowadziła próba otrucia kobiety. Mimo starań i doskonałej opieki medycznej nie może ona zajść w drugą ciążę. Zdesperowana, decyduje się zasięgnąć porady wróżki. Tajemnicza Lady O. zachęca ją do udziału w magicznym rytuale. Jeśli Chiara się na niego zdecyduje, ceną za narodziny dziecka będzie dla niej złożenie siłom nadprzyrodzonym ofiary... Czy jest gotowa na takie poświęcenie?

Tymczasem wrogowie nie przestają knuć. Przebywająca w więzieniu Giulia wprowadza w życie plan, którego celem jest odrodzenie rodu Candeloro. Przejęcie władzy na wyspie planuje również Flavio Russo, który wypowiada wojnę Fabiowi. Czy dla tej pary zaświeci w końcu słońce?

,,Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio" to propozycja dla wszystkich wielbicieli kontrowersji, pikantnych historii i mrocznych, odważnych romansów. Spodoba się fanom opowieści o miłości łączącej ludzi z różnych światów.

Informacje dodatkowe o Pasierbica gangstera:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-01-25

Kup książkę Pasierbica gangstera

Pasierbica gangstera - opinie o książce

Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2023-09-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

🔥OPINIA 🔥

Tytuł:"Pasierbica Gangstera 3" Sacrificio

Autor: Monika Magoska-Suchar

Wydawnictwo: @niegrzeczneksiazki

#czytamzlegimi

Chiara i Fabio od półtora roku mieszkają w Rzymie, gdzie Fabio osiąga wielkie sukcesy jako polityk. Jednak Chiara jeszcze nie może dojść do siebie ich na Sardynii.Chce za wszelką cenę ponownie zajść w ciążę,ale wszystkie kolejne próby kończą się niepowodzeniem.Jest w stanie zrobić wszystko by dać w końcu dziecko Fabiowi. Za namową Allesi postanawia skorzystać z pomocy tajemniczej wróżki Lady O. Wróżka ostrzega ją jednak,że za pomoc w realizacji jej marzenia siły nadprzyrodzone żądają ofiary. Czy Chiara jest gotowa na tak wielkie poświęcenie? Czy miłość Chiary i Fabia przetrwa ?

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Autorka zaserwowała nam ogromny rollercoaster emocji. Ta część poprostu rozwaliła mnie emocjonalnie. Z każdą następną stroną akcja nabiera tempa.W tej części pojawiły się nowe postacie, które nieźle namieszały w życiu bohaterów.W tej części znajdziemy również magię, klątwy, rytuały i zabobony. Zachowania Chiary bardzo mnie irytowało. Nie mogłam zrozumieć że chęć posiadania dziecka tak ją zaślepiła,że była ważniejsza niż miłość do męża.Była tak naiwna,że dała sobą manipulować. To była pełna emocji,intryg i porachunków mafijnych historia. Pikantnych scen również nie zabraknie. Zakończenie tej historii bardzo mnie zaskoczyło. To było poprostu genialne. Jest to obowiązkowa lektura dla miłośników romansów mafijnych. Gorąco polecam 🔥❤️

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2023-02-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Chiara i Fabio przeszli razem tak wiele, że mogą być pewni swojej miłości. Tylko czy na pewno nic jej nie zagraża? Od dramatu na Sardynii minęło półtora roku. Para mieszka w Rzymie, gdzie Fabio odnosi sukcesy w polityce. Chiara natomiast nadal nie może pozbierać się po tym, co ich spotkało. Za wszelką cenę stara się ponownie zajść w ciążę. Decyduje się ostatecznie na magiczne rytuały, przez które ma ją przeprowadzić tajemnicza Lady O. Cena realizacji takiego marzenia jest jednak niezwykle wysoka. Czy młoda kobieta będzie gotowa na najwyższe poświęcenie?
Chiara i Fabio nadal mają wrogów, którzy w ukryciu czekają, aby wkroczyć do akcji i zrealizować swoje mroczne plany. Zagrożenie jest niezwykle realne, a wojna o władzę wisi w powietrzu. Czy małżonkowie mają w końcu szansę na spokojne i szczęśliwe życie?
Bohaterowie tej serii naprawdę dużo w życiu przeszli, a Autorka ich nie oszczędzała, ale dzięki temu ich historia jest tak fascynująca. Dużo kłamstw, intryg, zagrożeń i bezpieczeństw. Wróżby, czary i rytuały. Namiętność, pożądanie i gorący romans. Walka o marzenia. Poświęcenie... Czytając tę książkę nie raz byłam w szoku, byłam zła, a nawet zniesmaczona. Były chwile śmiechu, zaskoczenia, żalu i smutku.
Monika zdecydowanie potrafi rozwalić umysł czytelnika i zafundować nam prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Tak jest i tym razem. Zakończenie trzeciego tomu Pasierbicy zdecydowanie szokuje. Nie spodziewałam się, że tak potoczą się losy bohaterów. Byłam w szoku, że tak zakończyła się historia Chiary i Fabio...
Książkę czyta się szybko. Całość napisana jest lekkim i przyjemnym stylem. Nie brakuje w niej akcji, zaskakujących zwrotów i sytuacji. Standardowo znajdziemy tu również spicy sceny. Myślę, że nie można się tu nudzić.
Niestety nie będzie to moja ulubiona część serii. Nie tylko że względu na trudne zakończenie. Chyba nie do końca przemówiły do mnie te rytuały, czary, eliksiry i tego typu zabiegi.
Polecam przeczytać tę część i poznać zakończenie serii opowiadającej losy młodziutkiej Chiary oraz Fabia. Moje serce w całości należy do pierwszego tomu, ale zdecydowanie wrócę jeszcze do całej serii. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu oraz Autorce za egzemplarz. ❤️

Avatar użytkownika - MonikaT
MonikaT
Przeczytane:2023-01-29,

Wszystko, przez co przeszli Chiara i Fabio jest dowodem na to, iż poradzą sobie z każdym problemem i stawią czoła każdemu niebezpieczeństwu. Razem mają siłę nie do ruszenia, ale co, gdy między nimi pojawi się ktoś, kto za wszelką cenę będzie chciał ich rozdzielić?

Od dramatycznych wydarzeń na Sardynii minęło już półtora roku. Chiarze udało się (a przynajmniej tak jej się wydaje) odsunąć Fabia od świata mafijnego, który mężczyzna zamienił na świat polityki. W czasie, gdy on osiąga kolejne sukcesy, ona cierpi w samotności. Chiarę boli strata dziecka, ale jeszcze bardziej niepokoi fakt, iż mimo ogromnych starań nie może zajść w kolejną ciążę. Popada na tym punkcie niemalże w obłęd. Desperacko chwyta się każdego nowego sposobu, który może dać jej upragnione szczęście. Tak trafia na Lady O. Wróżkę, która zapewnia dziewczynę, że jest w stanie przeprowadzić rytuał, który sprawi, że zajdzie ona w ciążę. Jest jednak jeden warunek. Chiara musi dać duchom coś w zamian…

Czy dziewczyna okaże się tak zdesperowana, że poświęci kogoś, kogo kocha najbardziej?

W czasie, gdy nad małżeństwem Chiary i Fabia wiszą ciemne, burzowe chmury, gdzieś daleko są ludzie, którzy nadal życzą im źle. Zagrożenie jest na tyle poważne, że grozi wojną, której oboje woleliby uniknąć.

Czy Chiara i Fabio uwolnią się w końcu od wiszącej nad nimi klątwy.

Uwielbiam książki, w których miesza się świat duchów, wierzeń ze światem realnym. Już, biorąc do ręki pierwszą część „Pasierbicy” wiedziałam, że to nie jest typowy romans mafijny, że jest to coś zupełnie innego, niż wszystko, co do tej pory czytałam. Cała trylogia poprowadzona jest w takim właśnie klimacie, co dla mnie jest czymś absolutnie genialnym. Właśnie za to pokochałam tę serię najbardziej. W jednej części pasierbicy mamy tej magii mniej, w innej więcej, ale to właśnie w trzecim tomie Monika podaje tak dużą jej dawkę, że nadal ciężko mi się otrząsnąć.

Nie mogło zabraknąć oczywiście elementów zaskoczenia. Wątek z Paulem – mistrzostwo świata. Akcja z długopisem – totalny szok. No i to zakończenie… Ołtarz, który dał czemuś początek i tam się coś zakończyło. Łezka się w oku zakręciła.

Czytając tę książkę zwyzywałam Chiarę jak nigdy dotąd. W tej części różnicę wieku między nią a Fabiem czuć było najbardziej. Wiele zachowań Chiary można nazwać dziecinnymi. Zaślepiona obsesyjną wręcz chęcią posiadania dziecka stała się tak podatna na manipulacje, że to aż boli. Nie potrafiłam jednak długo się na nią złościć w zamian wszystkie złe emocje przelewałam na Orianę. Tę wstrętną, perfidną manipulantkę, która owinęła wokół palca dosłownie wszystkich.

Kochani, nie zdradzę już nic więcej. Musicie poznać tę historię sami, najlepiej zaczynając od początku. Ze swojej strony powiem, tylko że Sacrificio jest doskonałym zwieńczeniem całej trylogii. Jestem pewna, że jeszcze wrócę do tej serii.

Polecam gorąco

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-03-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

??? RECENZJA ???
"Przeszliśmy przez kolejne kręgi piekieł, by być razem. To po prostu jeden z etapów, który pokonujemy w naszej wędrówce. Dotychczas zawsze wygrywaliśmy, tak będzie i tym razem. Uwierz w to, co tworzymy. Uwierz w nas."

Współpraca reklamowa z @niegrzeczneksiazki @mmsuchar_autorka

Związek Chiary i Fabia przeszedł wiele ciężkich dróg, by ich serca mogły znów być jednym rytmem, niestety to jeszcze nie koniec. Wydawało się, że już mogą odetchnąć i cieszyć się miłością, jednak w ich związku zaczyna się coś dziać. Pragnie posiadania dziecka staje się przejmować władzę nad rozumem Chiary. Mimo wszelkich prób zostania mamą i braku przeciwwskazań lekarskich, nic się nie udaje. Fabio skupia się na pracy polityka, tymczasem Chiara popada w depresję. Nie ma dla niej ceny, którą nie poniosła by za zajście w ciążę. Powstaje idealna luka dla osób pragnących zemsty za swoje krzywdy. Wyczuwają moment, wiedzą dokładnie gdzie uderzyć, by Fabio znów odczuwał dotkliwy ból. Chiara i Fabio po raz kolejny będą pionkami i grze, gdzie wróg uderza z kilku stron na raz. Jest cwany i przebiegły, do tego po jego stronie są nadprzyrodzone moce.

Mieli już żyć spokojnie, mieli cieszyć się miłością i tym, że mają siebie. Niestety pragnienie posiadania potomka zaczyna przejmować władzę nad rozumem Chiary. Fabio pracując stara się poświęcać każdą chwilę małżonce, niestety ktoś znalazł lukę, której on nie wypełnił, co staje się idealnym początkiem ich kłopotów w związku. Chiara posunie się do wszystkiego, byle by dać ukochanemu potomka, byle by znów poczuć, że jej życie jest pełne, by odzyskać to co utraciła. Podstępem dociera do niej bardzo niebezpieczny wróg, który za pośrednictwem pseudo wróżki bardzo dotkliwie uderzy. Nie wszystko idzie po myśli mściciela i pewne sprawy zaczynają się wymykać, tak jak Chiara wymknęła się Fabiowi, który nie ma nad nią żadnej kontroli. Z miłości trochę oślepiał, stracił pazur, popełniając największy błąd, dając żonie przestrzeń, dając pole do popisu demonom przeszłości. Fabio i Chciara zagubią się na kilka chwil, oddalą niepweni przyszłości, popełnią wiele błędów, których cena będzie ogromna. Będą odurzani, czarowani pięknymi obietnicami, kontrolowani i wykorzystywani do ziszczenia się zemsty. Miłość ma ciężkie drogi do pokonania, w ich świecie spokój to święty graal, który nie jest im dany. Kolejna część, która całkowicie wywraca życie bohaterów. Miało być pięknie, a po raz kolejny zmuszani są do walki. Koniec książki szokuje i nie tego się spodziewałam. Dla bohaterów Monika chyba jeszcze nie przewidziała końca ostatecznego, coś czuję, że jeszcze niektórych przyjdzie nam spotkać nie raz.
Bardzo polecam całą serię, jak i wszystkie pozostałe książki autorki.

Skradziona tożsamość. Spadkobierca
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Holly umarła. Ktoś zabił ją na moich oczach. A teraz trafiłam do nie swojego domu i miałam spać w nieswoim łóżku, bo kilka godzin wcześniej podszyłam się...

W słońcu Dubaju
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - W słońcu Dubaju

Gorący Dubaj, arabska księżniczka, nieokiełznane namiętności i rozgrywki, w których stawką jest życie. Peter Kelly to pewny siebie agent CIA, uzależniony...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;