Słodkie pragnienie

Recenzja

Premiera 25.01.2023 r.

Współpraca reklamowa z Lipstickbooks

„Słodkie pragnienie” – Anna Wolf

Dawne uczucie, jedna namiętna noc i konsekwencje, które są widoczne na każdym kroku.

Susan niegdyś dziewczyna Huntera, niestety splot wydarzeń spowodował, że się rozstali. Gdy się ponownie spotykają, znowu iskrzy i spędza z nim namiętną noc. A kiedy znowu się widzą muszą dojść do pewnego kompromisu, bo mają jeden wyznacznik tego wszystkiego. Susan stara się pokazywać, że jest twarda i nieustępliwa oraz to, że będzie po jej myśli. Jednak rzadko tak jest, ponieważ na początku taka była, ale gdy Hunter ją całuje to przepada bez reszty i tak za każdym razem. Trochę to schematyczne i irytujące. Jednak ma też swoje zalety, umie zadać słowne ciosy.

Hunter to zwykły facet, który musi mieć wszystko czego chce. Nie znosi sprzeciwu i zawsze musi być tak jak on chce. Nie umie iść na kompromis. Czasem traktował Susan jak własność i nie patrzył na jej potrzeby. Chciał ją uszczęśliwić, ale zbyt często myślał nie tą częścią ciała co powinien. Zbyt często również myślał o niej w kategoriach cielesnych, zamiast uczuciowych. Z czasem mogłam dostrzec jego dobre cechy. Opiekuńczość, odpowiedzialność i troskę. Trochę zabrakło mi jego roli w życiu pewnej osoby, bo zamiast być jego częścią, pokazywać jak się nią zajmuje to są tylko małe wspominki.

Łączy ich dużo, a po pewnym czasie połączy coś więcej. Słownie potyczki nie raz wywołały wielki uśmiech na twarzy, a namiętne sceny rumieniec na policzkach. Scen jest w odpowiedniej ilości. Są grzeszne i mocno sensualne.

Fabuła stworzona w bardzo przyjemniej atmosferze. Może nie wszystko do końca było w moim guście, ale bawiłam się przednio. Tych dwoje ma mocne charakteru i żadne nie chce dać za wygraną, chociaż częściej wygrywa niestety Hunter. Atmosfera między nimi jest ciągle napięta i złośliwa. Ale w ich przypadku tak właśnie wygląda chemia.

Autorka ma przyjemne pióro, które poznałam jeszcze na Watt i teraz bardzo chętnie czytam w papierze. Mam swoje uwagi, ale ogólnie bardzo lubię poznawać historie Anny.

Motyw książki również nie jest jakiś częsty w książkach więc to miła odmiana. Daje taką świeżość i oderwanie się od wszystkiego.

7/10

Informacje dodatkowe o Słodkie pragnienie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Słodkie pragnienie

Kup książkę Słodkie pragnienie

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...

Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;