Słoik z marzeniami

"W każdej chwili możesz upaść, Nadio, ale zawsze trzeba marzyć. Jeśli nie będziesz skakać wysoko, nigdy nie poszybujesz pod niebo i nie będziesz naprawdę szczęśliwa".

Tak brzmiały słowa wypowiedziane przez ojca Nadii podczas ich ostatniej rozmowy.

Od tego wydarzenia minęły lata. Młoda dziewczyna przeżyła wiele złego i dobrego. Poznała, czym jest prawdziwa przyjaźń i pierwsze uczucie. Doświadczyła ogromnej straty, bólu, miała depresję. Jakby tego było mało, dowiedziała się, że jest poważnie chora.

Czy ma jeszcze siłę, żeby snuć marzenia? Czy spotkanie z Kubą odmieni jej codzienność?

"Słoik z marzeniami" to kolejna powieść Anny Ziobro, która przyciąga uwagę i angażuje czytelnika bez reszty. Nie zawodzi i porusza tematy trudne, zawiłe i często nieprzyjemne. Pomimo tego czuć w niej ciepłą atmosferę, czułość i delikatność oraz nadzieję na lepsze jutro.

Postacie stworzone przez autorkę są wyraziste namacalne i ludzkie. Kochają, cierpią, doznają straty, mierzą się problemami. Podejmują niełatwe decyzje. Są zaskakiwane przez los, a mimo tego biorą sprawy we własne ręce.

"Słoik z marzeniami" to książka utkana z uczuć. Wiadomo nie od dziś, że Anna Ziobro potrafi wymyślać piękne, nietuzinkowe historie, które intrygują i wzbudzają w nas różnorodne emocje.

Warto marzyć, fantazjować, bujać w obłokach i przyciągać do siebie pozytywne myśli.

Czy wśród Was są marzyciele? A może uważacie, że to tylko strata czasu?

Informacje dodatkowe o Słoik z marzeniami:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2023-02-22
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Słoik z marzeniami

Kup książkę Słoik z marzeniami

Czy są jakieś rzeczy, które chciałbyś zrobić, gdybyś dowiedział się, że twój czas być może się kończy i że nie masz przed sobą długiego życia? Chciałbyś na przykład spróbować czegoś, czego jeszcze nie próbowałeś, albo odwiedzić jakieś miejsca, w których nigdy nie byłeś?

Brakujący obrazek
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Brakujący obrazek

Poruszająca i pełna emocji opowieść o nadziei, przebaczeniu i sile siostrzanej miłości. Ola zaszła w ciążę przed maturą i została wyrzucona z domu przez...

Okruchy samotności
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Okruchy samotności

Wzruszająca powieść o sile kobiecego charakteru Życie Julii nie oszczędzało. Aby zagłuszyć samotność i trudne wspomnienia, dziewczyna oddaje się pracy...