Śmierć na bogato

🧨🧨🧨🧨Recenzja 🧨🧨🧨🧨

Jacek Ostrowski " Śmierć na bogato "
@jacekostrowskiautor

Wydawnictwo :Skarpa Warszawska
@skarpawarszawska

🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨

" - Tylko głupiec się nie boi, sztuką jest pokonać własny strach, bo on jest naszym hamulcem, a jednocześnie bezpiecznikiem. Możesz go zadrutować, zablokować i jechać po bandzie, ale nie każdego na to stać. Wtedy to jest odwaga..."

"Śmierci na bogato" To niesamowicie wciągający thriller z elementami tajemnicy i suspensu..
Powieść pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów..
Autor ma naprawdę ciekawy styl pisania, który trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony..

Opisy w tej książce są bardzo sugestywne i pełne tajemniczości.. Czujesz, jak emocje bohaterów przenikają przez strony, a strach, zaskoczenie i czasem nawet desperacja są namacalne..
Autor świetnie kreuje bohaterów, szczególnie Agatę - Polkę o burzliwej przeszłości, która musi stawić czoła trudnym wyborom.. To sprawia, że łatwo się z nią utożsamić i przeżywać jej przygody..

Dodatkowo, warto wspomnieć o stylu pisania autora, który jest bardzo płynny i czytelny.. Dialogi są dobrze skonstruowane i realistyczne, co sprawia, że bohaterowie stają się jeszcze bardziej autentyczni..

Fabuła jest niezwykle intrygująca, pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń.. Czytając tę książkę, nie możesz oderwać się od niej, bo zawsze chcesz dowiedzieć się, co się stanie dalej.. Autor doskonale manipuluje napięciem i zaskakuje czytelnika, co sprawia, że "Śmierć na bogato" to naprawdę emocjonująca lektura..

Podsumowując, polecam "Śmierć na bogato" wszystkim miłośnikom thrillerów, którzy szukają wciągającej historii pełnej tajemnic i napięcia.. To świetna książka, która dostarcza niezapomnianych emocji i trzyma w niepewności do samego końca..

" Życie z reguły nie jest tak łaskawe, żeby spełniać nasze marzenia, ale widzę, że tobie się udało... "

Biskup Adam Pakulski, pod kuratelą Watykanu, zakłada firmę "Pomocna dłoń" , która oferuje bogatym klientom możliwość spełnienia ich najskrytszych marzeń w ostatnich chwilach życia..

Agata, Polka urodzona w Płocku, ale wychowana w Stanach Zjednoczonych, jest weteranką amerykańskiej armii i cierpi na zespół stresu pourazowego.. Kiedy znajduje się w trudnej sytuacji życiowej, otrzymuje propozycję pracy w "Pomocnej Dłoni" z obietnicą wysokiego wynagrodzenia.. Zdesperowana, decyduje się na przyjęcie oferty, ale szybko odkrywa, że za fasadą tej firmy kryje się mroczna tajemnica..
Okazuje się jednak, że ta decyzja szybko przynosi jej wiele problemów, a sytuacja staje się kwestią życia i śmierci..

Agata zaczyna dostrzegać, że klientom "Pomocnej Dłoni" nie zależy tylko na spełnieniu swoich marzeń, ale że może być coś więcej..

Ale czy za tym wszystkim nie kryje się mroczna tajemnica?

Informacje dodatkowe o Śmierć na bogato:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2024-02-14
Dodał/a opinię: Magdalena Grzejszczyk

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Śmierć na bogato

Kup książkę Śmierć na bogato

Sarkofag
Jacek Ostrowski0
Okładka ksiązki - Sarkofag

Mecenas Zuza Lewandowska powraca! Tym razem Zuza Lewandowska musi się zmierzyć z nierozwiązaną sprawą sprzed lat. Chodzi o tajemnicze zaginięcie kolegi...

Transplantacja
Jacek Ostrowski0
Okładka ksiązki - Transplantacja

Transplantacja jest sensacyjną opowieścią o ludziach stojących w obliczu trudnych życiowych wyborów, jak i o tych, co z desperacją walczą o życie...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis