Śmierć na bogato

"Śmierć na bogato" to świetny thriller, który wciągnął mnie już od pierwszej strony. Akcja jest dynamiczna, a fabuła tak mroczna i kontrowersyjna, że nie było mowy o tym, abym odłożyła tę książkę zanim poznałam zakończenie.
Główną bohaterką powieści jest Agata, kobieta po przejściach, walcząca z zespołem stresu pourazowego. Agata jest na życiowym zakręcie i brakuje jej pieniędzy. Skuszona wysokim wynagrodzeniem przyjmuje pracę w "Pomocnej dłoni" założonej przez wysoko postawionego biskupa. Niestety wkrótce Agata pożałuje swojej decyzji.
Jaką mroczną tajemnicę odkryje Agata i co tak naprawdę kryje się pod nazwą "Pomocna dłoń"? Odkryjecie to czytając "Śmierć na bogato".
Gwarantuję, że będziecie wstrząśnięci, a emocji nie zabraknie Wam. Autor porusza temat moralności i tego, co ludzie są zdolni zrobić, by spełnić swoje marzenia. Intrygująca książka , w której autor trzyma czytelnika w napięciu, a nieoczekiwanymi zwrotami zaskakuje.
Lekkie pióro autora zachęca do przeczytania jego poprzednich tytułów.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Śmierć na bogato:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2024-02-14
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Śmierć na bogato

Kup książkę Śmierć na bogato

Wspólna ojczyzna wielu narodów. Historia wybranych miejscowości Masywu Ślęży
Jacek Ostrowski0
Okładka ksiązki - Wspólna ojczyzna wielu narodów. Historia wybranych miejscowości Masywu Ślęży

Jacek Ostrowski. Rodowity sobótczanin. Studiował na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej...

Porwanie
Jacek Ostrowski0
Okładka ksiązki - Porwanie

Kto porwał Zgagę i dlaczego? Zuza Lewandowska nie może pogodzić się z tą stratą. Nie opuszcza mieszkania, lamentuje, pije do nieprzytomności, tym samym...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;