好iadanie z Arsenem

Ocena: 4.71 (14 g這s闚)

On jest sprytnym z這dziejem, kt鏎ego urokowi trudno si oprze.
Ona wie, 瞠 jego powr鏒 oznacza same k這poty.

Lina to nieco roztrzepana, pe軟a ciep豉 dziewczyna, kt鏎a ka盥ego dnia pr鏏uje okie透na chaos wkradaj帷y si w jej 篡cie. Niech皻nie przyznaje, 瞠 wci捫 nosi w sercu 郵ad nami皻nej mi這軼i, po kt鏎ej zosta這 jej wi璚ej ni wy陰cznie wspomnienia…

Chris to sprytny z這dziej, dla kt鏎ego od honoru wa積iejsza jest tylko rodzina. Zadziorny ch這pak zupe軟ie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro ju si tu zjawi, musi mie wa積 misj do wype軟ienia. Nie spodziewa si, 瞠 w zostawionej przed laty Go責api czeka na niego wi璚ej ni jedno powa積e wyzwanie.
***
Zar闚no w przypadku ksi捫ek jak i film闚, cz瘰to bywa這 tak, 瞠 kontynuacja nie dor闚na豉 pierwszej cz窷ci i nie do ko鎍a sprosta豉 naszym oczekiwaniom. Tak niestety by這 r闚nie w przypadku „好iadania z Arsenem” Agnieszki Lingas – υniewskiej.
Przez wi瘯sz cz窷 ksi捫ki wieje nud. Owszem, jest napisana lekko i ca這嗆 czyta si b造skawicznie, nie mniej jednak cz瘰to przy豉pywa豉m si na tym, 瞠 czytaj帷, odp造wam my郵ami gdzie indziej. A to niestety nie 鈍iadczy najlepiej o ksi捫ce.
Mi璠zy g堯wnymi bohaterami w moim odczuciu nie by這 chemii. Chris i Lina s (tak jak i ca豉 fabu豉) do嗆 schematyczni. Ubolewam nad tym, 瞠 bohaterki poprzednich cz窷ci, kt鏎e naprawd polubi豉m, w tej cz窷ci by造 autentycznie nie do zniesienia.
Zako鎍zenie, to by豉 dla mnie ma這 鄉ieszna abstrakcja. Mia豉m nadziej, 瞠 autorka tak jak zawsze zako鎍zy jakim spektakularnym fina貫m, jednak nie by豉m przygotowana na co takiego. Gdybym mia豉 okre郵i je jednym s這wem, by這by to ABSURD. By mo瞠 mia to by zabawny akcent tej historii, ale jak dla mnie by to gw騧d do trumny tej opowie軼i.
Ka盥y tom tej trylogii napisany zosta wed逝g jednego schematu. Ostatni wypad zdecydowanie najs豉biej. Poprzednie cz窷ci nadrabia造 humorem, kt鏎ego niestety w tym tomie mi zabrak這. Wielka szkoda.

Moja ocena: 3/10

wi璚ej

Zobacz opinie o ksi捫ce 好iadanie z Arsenem

Kup ksi捫k 好iadanie z Arsenem

Cytaty z ksi捫ki

By貫m mistrzem w ukrywaniu uczu. Uczucia to s豉bo嗆, pokazuj zbyt wiele, obna瘸j to, co siedzi w cz這wieku. Kiedy je okazujesz, inni mog czyta w tobie jak w ksi捫ce. Widz twoje s豉bo軼i

Wi璚ej

Wi璚ej
Wi璚ej cytat闚 z tej ksi捫ki

Zobacz tak瞠

Inne ksi捫ki autora
W szpilkach od Manolo
Agnieszka Lingas-υniewska0
Ok豉dka ksi您ki -  W szpilkach od Manolo

Komedia, miejscami powa積a Krymina, czasami niepowa積y Romans, ca趾iem serio! Liliana ma trzydzie軼i pi耩 lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto...

Zasypani zakochani
Agnieszka Lingas-υniewska0
Ok豉dka ksi您ki - Zasypani zakochani

Takiej 郾ie篡cy w Szczawnie-Zdroju nie widziano ju dawno. Tak niedobranej pary jak Anastazja i Hubert tak瞠 nie. Ale 鈍i皻a to przecie czas cud闚. Dilerka...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Andrzej Ziemia雟ki ;