Śniadanie z Arsenem

💙💙💙RECENZJA💙💙💙

„Byłem mistrzem w ukrywaniu uczuć. Uczucia to słabość,pokazują zbyt wiele, obnażają to,co siedzi w człowieku.Kiedy je okazujesz,inni mogą czytać w tobie jak w książce.Widzą twoje słabości”

Kilka lat temu Chris Conti vel Arsen, spędził gorąca chwile z prześliczną Liną. Teraz przyjeżdżając do Gołdapi,ma jeden cel,dowiedzieć się kto i dlaczego jest winny śmierci jego macochy Mariji, niestety wszystkie drugi prowadzą do Liny,a właściwie do jej brata,z którym kiedyś się przyjaźnił.

Czy dziewczyna zniknęła z jego życia,bo miała z tym coś wspólnego?
Wracając tutaj,ma szansę spędzić czas ze swoim braćmi i ich szalonymi kobietami,które nawet zimnego i bezwzględnego Contiego potrafią wyprowadzić z równowagi i to…ostro.

Lina natomiast,powinna się bardzo obawiać złości Kalabryjczyka,gdy ten dowie się,co,a raczej kogo,miała czelność przed nim ukrywać.Spotkanie po latach,może okazać się fiaskiem,albo wręcz przeciwnie,zapalnikiem do,dawno zapomnianych uczuć.

Jest emocjonująco,jest namiętnie, niebezpiecznie,jest też pożądany klejnot rodowy w tle,ale przede wszystkim jest tak humorystycznie,że prawie wszystko inne schodzi na drugi plan.
A to wszystko za sprawą dwóch szalonych kobiet : blondwłosej żony Tiffanego i kochającej kaktusy kobiety Bonda.

Dołączając do tego niesamowitego duetu
,Lina,nawet w obliczu porwania przez niebezpiecznych gangsterów,bawi się z nimi wyśmienicie.

Tak,ta część jest świetnym zakończeniem całej serii,bo pomimo nowej historii Chrisa i Liny,pozostali bohaterowie są obecni od pierwszych do ostatnich stron.

Gorąco polecam,ale jeśli jeszcze nie znacie dwóch pozostałych tomów „Kolacja z Tiffanym” i „Obiad z Bondem”, to stanowczo zacznijcie od nich.

Informacje dodatkowe o Śniadanie z Arsenem:

Wydawnictwo: Słowne z uczuciem
Data wydania: 2022-01-26
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Śniadanie z Arsenem

Kup książkę Śniadanie z Arsenem

Byłem mistrzem w ukrywaniu uczuć. Uczucia to słabość, pokazują zbyt wiele, obnażają to, co siedzi w człowieku. Kiedy je okazujesz, inni mogą czytać w tobie jak w książce. Widzą twoje słabości

Dziewczyna z ogrodu
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z ogrodu

Nikt nigdy tak na mnie nie patrzył.Jakby widział.Tylko.Mnie.Kamila Serenowicz za rok zdaje maturę, mieszka z matką w Sopocie, kocha muzykę i swój ogród...

Gdyby miało nie być jutra
Agnieszka Lingas-Łoniewska 0
Okładka ksiązki - Gdyby miało nie być jutra

Dilerka Emocji w gęstej od uczuć opowieści o ludziach, którzy nie mają nic do stracenia – poza miłością życia. Kiedy Milena odeszła bez słowa...