Soften me again

Tom 2 cyklu Soften me

[Reklama] Wydawnictwo Imagine Books

O przeszłości nie da się zapomnieć. To nieodłączny element naszego życia. Najważniejsze to iść sukcesywnie do przodu i realizować swoje marzenia. Każdy, nawet najdrobniejszy sukces jest istotny. Tak właśnie postąpiła Willow Andrews, główna bohaterka drugiej części serii "Soften". Życie niejednokrotnie ją nokautowało a ona uparcie się podnosiła i szła do przodu.
   Wydawać by się mogło, że pierwsza część była emocjonalna. Drugi tom dla mnie okazał się być jeszcze bardziej nimi naszpikowany. Już na start czytelnika atakuje wzruszenie i smutek a w oczach pojawiają się łzy. Dalej jest tylko intensywniej. Autorka bardzo umiejętnie i z wyczuciem lawirowała między skrajnymi emocjami tworząc tsunami, które dosłownie poniewiera. Serce musi sobie poradzić z bardzo dużą dawką tego wszystkiego, co powoduje, że lektura jest nieodkładalna, przejmująca, zaskakująca i wciągająca.
   Historia Victora i Willow była piękna ale pełna przeszkód. Los testował ich uczucia zapewniając rewolucje na najwyższym poziomie. Nie mieli łatwo a im szybciej płynął czas tym mocniej trzymałam za nich kciuki. Byli bardzo sympatyczni i mimo popełnianych błędów prawdziwi. Polubiłam ich bardzo.
   Autorka ma bardzo lekkie i przyjemne pióro. Historie jakie pisze czyta się w czystą przyjemnością. A one same stają się żywe w wyobraźni, która pracuje bez żadnego wysiłku na najwyższych obrotach.
   Z całego serca zachęcam do lektury. Koniecznie z zachowaniem chronologii aby móc się odnaleźć. Zalecam także zaopatrzenie w chusteczki.

Polecam

Informacje dodatkowe o Soften me again:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-01-08
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Soften me again

Kup książkę Soften me again

Przypomnij o nas gwiazdom
Weronika Schmidt0
Okładka ksiązki - Przypomnij o nas gwiazdom

Od powrotu Noah do Nowego Jorku mija kilka miesięcy. On i Maddy starają się unikać, choć nie jest to łatwe, gdyż wciąż mają wspólnych znajomych. Młodzi...

Obiecałem ci gwiazdy
Weronika Schmidt0
Okładka ksiązki - Obiecałem ci gwiazdy

Maddy i Noah połączyła w dzieciństwie niezwykła przyjaźń. Wyjątkowa więź pozostała w ich sercach pomimo czterech lat rozłąki.Kiedy w ostatniej klasie liceum...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;