Soru Hanta. Droga bohatera

Tom 2 cyklu Soru Hanta

Kontynuacja powieści Soru Hanta-Narodziny bohatera łącząca elementy sciencefiction i fantasy.
Ponownie przenosimy się do odległej przyszłości z Deynardem,który uratował ziemię dzięki swojej odwadze.
W tej części nadal jest charyzmatycznym bohaterem,który nie boi się wyzwań,aby uchronić przed zagładą.

Byłam ciekawa czym jest czarny ran,że ludzkość pragnà odnaleźć jego źródło,by nie trafił w niepowołane rece.Powrót Pirsjan powoduje,że historia staje sie ciekawsza i niebezpieczna.
Dodanie do historii działań Chisy-żony Deynarda sprawiło,że jeszcze bardziej spodobała mi się lektura i wydarzeniami o których czytałam.Nadludzkie działania i zdarzenia były wplątany w bardzo dobry sposób w fabule.

Pomimo,że rzadko czytam powieści z gatunku science-fiction to ta książka wywarła na mnie wrażenie.Opisy były wystarczające,aby wyobrazić sobie wydarzenia dziejące się w książce.Elementy fantasy,który powodowały,że chciałam więcej i to otrzymałam.
Gdy zbliżyłam się do zakończenie to akcja nabrała rozpędu.Jest dynamicznie i nieprzewidywalnie.Chciałabym poznać szczegóły działań bohatera i jego przygody,które spowodowały zniknięcie planety Pirs…

Jeśli lubicie historie z przyszłości to lektura jest idealna.Przenosi czytelnika w inny odległy świat pełen fantasy i magii.
Czekam na wiecej i gorąco polecam ta książkę

Informacje dodatkowe o Soru Hanta. Droga bohatera:

Kup książkę Soru Hanta. Droga bohatera

Soru Hanta narodziny bohatera
Wojciech Smoła0
Okładka ksiązki - Soru  Hanta narodziny bohatera

XXII wiek. Dziesięcioletni Deynard Redo traci ojca. Chłopiec zamierza pójść w jego ślady i zostać Świetlikiem - członkiem elitarnego oddziału zwalczającego...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;