Spacerujący z Książkami

Wzruszająca opowieść o tym, co łączy ludzi i sprawia, że książki są takie cudowne.

Carl Kollhoff jest księgarzem, którego z książkami wiąże wielka miłość. Każdego wieczoru spaceruje uliczkami miasta odwiedzając swoich klientów, którym przynosi książki. Nie są to zwykli klienci, Carl traktuje ich niemal jak przyjaciół, choć tak na prawdę nic o nich nie wie. Pewnego dnia podczas jednego ze spacerów przyczepia się do niego Schascha, z natury bardzo wygadana dziewczynka. I choć Carl próbuje ją zbyć, ona nie daje za wygraną. Z czasem Schascha okaże się dla Carla wsparciem w najtrudniejszych chwilach jego życia..

"Spacerujący z książkami" to cudowna i niezwykle wzruszająca historia, którą powieniem przeczytać każdy miłośnik literatury. Autor ma wspaniały dar posługiwania się słowem i przelewania emocji na papier. Przepiękna historia przepełniona wieloma emocjami, ukazująca nam dobro drugiego człowieka, historia ludzi, którzy tak naprawdę nie mając nic, potrafią ofiarować nam wszystko. Dajcie się porwać tej wspaniałej historii, jestem pewna że magiczny świat, jaki stworzył Autor pochłonie Was bez reszty i nie odłożycie książki przed poznaniem jej zakończenia.
"Spacerujący z książkami" to historia cudowna pod każdym względem, otuli Was, da ukojenie i pozostanie w Waszych serca na zawsze. Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Spacerujący z Książkami:

Wydawnictwo: Marginesy