Spod zamarzniętych powiek

Uwielbiam książki napisane przez życie. A Adama Bieleckiego chyba nie muszę nikomu przedstawiać. 🧗‍♂️

Niby zwykły chłopak z Tychów, ale niezwykły himalaista, który zabiera nas ze sobą w cudowną podróż po górach.

Dzięki tej książce można dowiedzieć się jak wyglądają przygotowania do takiej wyprawy, ile trwa atak szczytowy, jakie niebezpieczeństwa czyhają na śmiałków mierzących się z górami oraz jakie ten sport ciągnie często za sobą konsekwencje.

W swojej książce Adam obnaża też inną stronę tego co robi. Mianowicie, że często w tym sporcie nie ma koleżeństwa a jest rywalizacja i nieczęsto można liczyć na pomoc innych śmiałków.

Prócz świetnej historii znajdziemy tu mnóstwo przepięknych zdjęć. Ale to nie wszystko ☝. My możemy te wyprawy zobaczyć😍. Książka zawiera w sobie kody QR. Uwierzcie mi... Nagrania są świetne bo są przede wszystkim prawdziwe. I powiem tylko jedno...WOW PODZIWIAM.

Wielu z nas nie rozumie tych wypraw. Ryzykowania swojego życia by przeżyć chwilę na ośmiotysięczniku. By tam wejść tylko po to by jak najszybciej zejść. A zejście już nie jest takie łatwe jak wejście.

Takich książek chcę więcej. Po takie książki będę chętnie sięgać. A Wam gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Spod zamarzniętych powiek:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2017-02-22
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: Anonim2414

Zobacz opinie o książce Spod zamarzniętych powiek

Kup książkę Spod zamarzniętych powiek

Dominik Szczepański0
Okładka ksiązki - Na oceanie nie ma ciszy. Biografia Aleksandra Doby, który przepłynął kajakiem Atlantyk

Życie zaczyna się po sześćdziesiątce. Wtedy można np. przepłynąć Ocean Atlantycki kajakiem. I to dwukrotnie. "Na oceanie nie ma ciszy" to historia Aleksandra...

Selma. Jeszcze dalej niż południe
Dominik Szczepański0
Okładka ksiązki - Selma. Jeszcze dalej niż południe

Rejonantarktyczny to żeglarska Formuła 1. Nie ma drugiego akwenu o podobnym stopniu trudności. Nigdy wcześniej ani później nie czułem tak mocnych przypływów...