Spoiler Alert

Spoiler alert

Książkę dostałam w ramach współpracy z wydawnictwem @filia. Już po opisie wiedziałam, że to coś to chcę przeczytać. Książka opowiada o dwójce ludzi. April, dziewczynie która pracuje jako geolog, ale w wolnej chwili kocha pisać fanficki i tworzyć cosplay oraz Marcusie, aktorze popularnego serialu, który w wolnej chwili, anonimowo udziela się w środowisku fanfikowym. Oboje mają swoje tajemnice i oboje mają swoje lęki. Gdy pewnego dnia April postanawia umieścić swoje zdjęcie w przebraniu na twitterze. Wszyscy zaczynają komentować jej strój, niestety znajdują się też hejterzy którzy nie kryją swojej niechęci do jej wyglądu plus size. Markus trafia na te komentarze i aby utrzeć nosa wrednym komentatorom zaprasza April na randkę. Jak skończy się ich spotkanie, czy ich sekrety przeszkodzą im w tworzeniu wspólnej relacji?

Książkę czytało się cudownie. Była dokładnie tym czego potrzebowałam. Przyjemna, ciepła i miła lektura na wieczór. Bardzo mi się podobało pokazanie, że w życiu nie wszystko musi być idealnie żeby było cudownie. Postacie są wspaniałe i ich relacja niesamowita, ale czegoś mi w niej brakowało. Czegoś co sprawiło, że nie przywiązałam się za bardzo do tych bohaterów. Podsumowując, chciała bym powiedzieć, że mimo iż książka nie zostanie w mojej głowie na długo, to jak najbardziej ją polecam, bo jest bardzo ciepła, lekka i przyjemna.

Informacje dodatkowe o Spoiler Alert:

Wydawnictwo: Filia