Spragnieni, by kochać

Tom 2 cyklu Spragnieni, by żyć

Spragnieni by kochać to drugi tom cyklu "Spragnieni"
Poznajemy tym razem losy Eweliny, która dużo w życiu przeszła. Musiała zmierzyć się z trudnym dorastaniem, a obecnie być opoką dla kogoś kto na to nie zasługuje.
Ktoś kto jest bliski jej sercu, kto bronił gdy była mała. Teraz beszczelne wykorzystuje i gra na jej emocjach.
Czy z takim bagażem ma szansę na miłość? Czy dopuści do siebie kogoś kto kocha ją nad życie, a i ona nie jest obojętna temu uczuciu?
Eryk to chłopak, który kocha ją całym sobą i zrobi wszystko by ją do siebie przekonać. Jest między nimi przepaść. On z bogatego domu, ona z przeszłością...
Co z tego wyniknie? Autorka stworzyła piękną historię. Pozornie prosta sprawa. Dwoje młodych, kochających się i szczęśliwe zakończenie gotowe.
Jednak nie w tym przypadku. Tu autorka wprowadziła ogrom emocji, a poprowadzona historia momentami mnie wkurzała i miałam ochotę zbojkotować pewne osoby.
Fabuła to prawdziwa mieszanka emocjonalna. Kibicujemy naszej parze, a jednocześnie wkurzamy na nich.
Kiedy myślimy, że już będzie dobrze, Autorka postanawia kolejny raz z nas zakpić.
Tak jak polecałam poprzednią książkę z tej serii i tą bardzo Wam polecam.

Informacje dodatkowe o Spragnieni, by kochać:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-01-27
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Spragnieni, by kochać

Kup książkę Spragnieni, by kochać

Albo jesteś dla kogoś wszystkim, albo nikim. Tu nie ma miejsca na półśrodki.

Przeklinam nas
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Przeklinam nas

Bianca przeprowadza się wraz z rodziną do małej miejscowości w Saint Louis. Wkrótce ma zacząć naukę w nowej szkole. Zachowuje się jak córka idealna. I...

W blasku zorzy tom II. Pałac ze szkła
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - W blasku zorzy tom II. Pałac ze szkła

Opowieść o miłości, która możliwa jest (nie) tylko w bajkach Książę Norwegii, Alexander Christen Oldenburg, wiedzie życie rozpieszczonego bawidamka....