Spragnieni, by kochać

Tom 2 cyklu Spragnieni, by żyć

"Spragnieni by kochać"  to historia Eweliny i Eryka, która wciąga czytelnika równie mocno co historia Ali i Kuby.

Eryk jest studentem prawa, pochodzi z zamożnego domu, ma kochających rodziców i przyjaciół. Dorabia sobie w barze, gdzie pracuje dziewczyna, którą jest zainteresowany do tego stopnia, że zrobi wszystko aby tylko zwróciła na niego swoją uwagę.

Ewelina to biedna dziewczyna, pochodzi z rozbitej patologicznej rodziny, na codzień zmaga się z trudami życia, pracuje na trzech etatach aby utrzymać siebie i brata narkomana, któremu poświęciła wszystko- pieniądze, dumę a nawet uczciwość.

Czy Erykowi uda się zbliżyć do dziewczyny i zozkruszyć lód wokół jej serca ?
Czy Ewelina będzie w stanie zapomnieć o przeszłości i otworzyć swoje serce na miłość?

Kolejna piękna powieść, która niczym rollercoster, wywołuje mnóstwo emocji. Historia o miłości ale nie tej cudownej, młodzieńczej, to historia, która aby przetrwać, musi pokonać przeszkody, które stają jej na drodze. Autorka zafundowała swoim bohaterom nie mały bagaż doświadczeń, nie raz i nie dwa łzy cisnęły się do oczu i zdawałam sobie pytanie "Dlaczego?".
Historia Eweliny jest bardzo bolesna, uzależnienie od narkotyków i alkoholu to wciąż bardzo powszechny temat, a w swojej powieści autorka przedstawiła go niemal w realistyczny sposób.
Polecam Wam z całego serca poznać tę smutną, bolesną a zarazem piękną historię dwojga młodych ludzi. Wybierzcie się w podróż po szczęście razem z bohaterami książki. Nie będziecie żałować ani minuty spędzonej na czytaniu powieści.

Informacje dodatkowe o Spragnieni, by kochać:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-01-27
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Spragnieni, by kochać

Kup książkę Spragnieni, by kochać

Albo jesteś dla kogoś wszystkim, albo nikim. Tu nie ma miejsca na półśrodki.

Spragnieni, by trwać
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Spragnieni, by trwać

Kolejna część bestsellerowej serii Spragnieni, by...! Anna Szafrańska w mistrzowski sposób opowiada o drugich szansach, darowanych długach i pragnieniu...

Powiedz tak!
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Powiedz tak!

Miłość to nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny... Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się...