Stay with me. Dla ciebie wszystko

Dzisiaj przygotowałam recenzję książki, która miała premierę 15 października: "Stay with me - zostań ze mną" P.D.Hutton wydawnictwa Waspos.

Książka ta jest debiutem autorki. Opowiada historię dwójki ludzi z bagażem życiowym...
Poznajemy losy Maxa i Alex.

Max - były żołnierz. Przeżył traumę, gdy pod jego dowództwem zginęło kilku żołnierzy, w tym jego najlepszy przyjaciel... Po powrocie z misji nie potrafi poukładać sobie swojego dotychczasowego życia przez co rozstaje się z narzeczoną - Sophie, która (jak myślał) była miłością jego życia.

Alex - po nieudanym związku przeprowadza się z Londynu do małego miasteczka - Lewes. Chce zapomnieć o dotychczasowym życiu i zacząć żyć na nowo.

No i stało się!

Do tego samego miasteczka przeprowadził się kto?

Pomyślcie...

1...

2...

3...

Tak! Dobrze myślicie - Max!

Ba! Nawet zamieszkał obok Alex i połączył ich niezobowiązujący układ: Max miał jej wyremontować dom w zamian za gotowanie i dotrzymywanie towarzystwa. Jako, że Max był przystojnym mężczyzną to z pewnością domyślacie się jak potoczy się ich znajomość:-)

Książka ta przedstawia nam piękną, a zarazem smutną historię. Obaj bohaterowie mają za sobą ciężkie i traumatyczne przeżycia przez co różnie toczą się ich losy.

Osobiście polubiłam Maxa, ale Alex średnio przypadła mi do gustu... Może przez to co zrobiła trochę mnie od niej odrzuciło? Może za mocno wczułam się w rolę bohaterów? Nie wiem. Może za bardzo takie sytuacje biorę do siebie? Z drugiej strony, świadczy to o tym, że książka ta jest udanym debiutem (skoro podeszłam do niej bardzo emocjonalnie) i mogę śmiało ją Wam polecić :)

Gratuluję autorce udanego debiutu!

Czekam na więcej.

Wydawnictwu @waspos dziękuję za egzemplarz!

Informacje dodatkowe o Stay with me. Dla ciebie wszystko:

Wydawnictwo: WasPos