Stażystka

Lubicie czytać romanse i komedie romantyczne?

Katarzyna Wciorka stworzyła lekką i zabawną historię, która doprowadzi Was do niekontrolowanego śmiechu i łez.
Będzie zabawnie, ale też wzruszająco!

Poznajemy Scarlett Taylor, która właśnie odebrała dyplom ukończenia studiów medycznych. Niestety zdradził ją chłopak. Dziewczyna przeprowadza się do swojej przyjaciółki i za jej namową udają się na imprezę. Tam Scarlett poznaje przystojnego szatyna, z którym spędza namietną noc, która miała pomóc jej zapomnieć o Calebie. Jak się okazuje przewrotny los spłatał jej figla. Opiekunem prowadzącym jej staż okazuje się ON. Doktor Nick Austin, który ma opinię kobieciarza.
Jakie konsekwencje swoich czynów poniesie Scarlett?
Czy Nick złamie jej serce?

Uwielbiam takie debiuty! Bardzo intrygująca i wciągająca fabuła. Świetnie wykreowani bohaterowie. Charakterni i zadziorni. Przepychanki słowne bohaterów sprawiły, że śmiałam się do łez. Niesamowite i dowcipne dialogi. Polubiłam Scarlett, która ma cięty język, a chemia między bohaterami to prawdziwy ogień. Powoli odkrywamy tajemnice bohaterów i przekonujemy się, że nigdy tak do końca nie znamy drugiej osoby i nie wiemy z jakimi demonami przeszłości walczy.
Akcja rozgrywa się w szpitalu. Autorka niesamowicie pokazała pracę lekarzy. Podczas czytania odczuwałam emocje towarzyszące bohaterom. Autorka potrafi dozować napięcie i do końca nie wiadomo, co wydarzy się na następnych stronach powieści. Nie ma nudy. Autorka cały czas zapewnia czytelnikom wrażenia i zaskakujące zwroty akcji. Nie mogłam oderwać się od tej książki. To nie tylko romans, bo autorka porusza też trudne tematy. Zdrada, problemy, rodzinne konflikty, przemoc w rodzinie.
Autorka tą historią pokazuje nam, że w życiu ważne są relacje z bliskimi, a nie pieniądze. To właśnie relacje są najważniejsze w życiu. One dają nam szczęście i radość, których nie kupimy za żadne pieniądze.
Zakończenie jest otwarte i sugeruje, że nastąpi ciąg dalszy, a ja z przyjemnością poznam dalsze losy bohaterów.
Spodobało mi się lekkie pióro autorki i przyjemny styl więc czekam na kolejne książki.
Bawiłam się znakomicie.

Kup książkę Stażystka

Stażystka 2
Katarzyna Wciorka0
Okładka ksiązki - Stażystka 2

ŻYCIE PISZE NAJDZIWNIEJSZE SCENARIUSZE... NIEKIEDY Z CHIRURGICZNĄ PRECYZJĄ! Scarlett przenosi się na oddział ortopedii i mogłoby się wydawać, że chrzest...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;