Storm

“Storm”

Storm Rider MC tom 2

Anna Wolf rozgościła się na mojej półce, jej książek przybywa . Styl polubiłam i sądzę, że mogę ją zaliczyć do tych sprawdzonych autorek .

Nie jestem fanką wątku MC . Nie przemawia do mnie to co dla niego charakterystyczne - te stare, dziwki , skórzane kamizelki, prostackie zachowania , kopulowanie jak króliki gdzie popadnie , niezależnie czy ktoś patrzy czy nie . Obiecałam sobie wręcz ,że nie będe już sięgać po takie książki. A dlaczego jednak sięgnęłam po tę ? Zaintrygował mnie opis, łudząco podobny do jednej z książek , które już czytałam. Chciałam się przekonać jak daleko zajdą te podobieństwa. W sumie nie żałuję, bo może już najlepiej na wstępie wyjaśnię, że opis tzn zarys całości , jakby szkielet tej książki , są podobne , jednak reszta różna i wciągnęła.

Summer kilka lat wcześniej miała plany życiowe typowe dla młodych dziewczyn - studia , praca, dom i rodzina - w tej kolejności. Jednak zakochała się w Dantem, następnie zaszła w ciążę i ? Facet potraktował ją podle, przez co wyjechała i przez lata nie wiedział , że jest ojcem. Ona, żyła z dzieckiem wielokrotnie w strasznych warunkach. Ale gdy jej szef stawia  perfidny warunek (seks za pracę) postanawia wrócić w rodzinne strony, licząc na to , że drogi jej i Dantego się nie przetną. Co oczywiste się przeliczyła. Okazuje się, że jej dawna miłość i ojciec jej syna , jest obecnie prezesem klubu Storm Rider MC . I prowadzi życie ...faceta lekkich obyczajów. Mimo , że skaczą sobie do gardeł, nie da się nie wyczuć, że nie czują do siebie wyłącznie nienawiści i niechęci , jednak żal za wydarzenia sprzed lat stoi na przeszkodzie do wspólnego szczęścia.

Mimo , że (jak już wspominałam) takie książki to nie moja bajka , to bardzo dobrze mi się tę czytało. Polubiłam wyrazistą i temperamentną Summer. Ma bardzo podobne zdanie do mojego na temat MC i jasno je wyraziła .Ale cóż….miłość robi swoje i mimo wszystko powoli zaczęła się dopasowywać do tego towarzystwa. Za to Dante vel Storm , zupełnie mi nie przypadł do gustu. Taki samiec alfa , co powie tak ma być, wiecznie gotowy do jednego, niezbyt kulturalny . Jakbym miała możliwość mu przyłożyć, gdy zobaczył swojego syna , tak podobnego do niego, a nadal brał pod uwagę, że to może nie jego , to bym bardzo chętnie z niej skorzystała.

Działo się sporo. Nie tylko między bohaterami. Mimo , że nie lubię uprzedmiotowienia kobiet do dziwek w MC to jedna z tutejszych tak dała się we znaki, że kibicowałam Summer jak pokazywała jej gdzie jej miejsce . Było też momentami dramatycznie i niebezpiecznie . Warto moim zdaniem sprawdzić co z tego wynikło . I sądzę , że to nie koniec przygód z Storm Rider. Czuję w kościach, że nadciągają przygody Knoxa - bardzo ciekawego bohatera, którego nie da się nie polubić.

Serdecznie dziękuję za egzemplarz Wydawnictwu Muza / Akurat i polecam lekturę .

Informacje dodatkowe o Storm:

Kup książkę Storm

Sprawa Rity
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych ,,Gangsterów" z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;