SurvivaLove starcia

"Survivalove starcia" Melissy Darwood to znakomita komedia romantyczna z wątkami slow burn i hate-love.

Kora i Agnar to główni bohaterowie powieści. I gdy tylko, ich poznacie, gwarantuję, że od razu pokochacie.

Nie mogłam spokojnie przeczytać pierwszych paru rozdziałów, bo łzy śmiechu zamazywały mi obraz. Przezabawne sytuacje, jakie spotykały naszą bohaterkę, powodowały u mnie, niekontrolowane napady śmiechu.

Uwielbiam styl autorki. A biurowa i górska seria komediowa, spod pióra tej pisarki, całkowicie podbiła moje serce. Myślałam, że nic tego nie przebije i ogromnie się myliłam.

Melissa Darwood kolejny raz zaskoczyła mnie czymś nowym i oryginalnym. Takiej powieści jeszcze nie czytałam. Ale jestem nią ogromnie zachwycona !

Same dodatkowe wątki tej powieści naprawdę stopniowo się rozgrywały. Od nienawiści do miłości cienka linia, a ta historia to naprawdę bardzo dobrze obrazuje.

Bardzo interesującymi i ciekawymi wątkami, okazała się wiedza, głównych bohaterów w tematyce przetrwania. Byłam pod ogromnym wrażeniem, jak Agnar radził sobie, w tak trudnych warunkach. No dobrze, główna bohaterka też mu pomagała, starała się, jak mogła, ale że wszystko wychodziło, nie tak, jak ona planowała... no cóż... pech 🤣.

Przezabawna historia, z szalenie ciekawymi zwrotami akcji, nieidealni i niewyidealizowani bohaterowie, z którymi nuda Wam nie grozi. Właśnie to czeka Was, gdy sięgnięcie po tę książkę.

Czy polecam ?

Nie, ja Was koniecznie namawiam do jej przeczytania ❤️

Informacje dodatkowe o SurvivaLove starcia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-04-13
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce SurvivaLove starcia

Kup książkę SurvivaLove starcia

Luonto
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Luonto

Podczas trzęsienia ziemi siedemnastoletnia Chloris zostaje uratowana przez monstrualne ptaszysko. Orzeł jest Homanilem - dwudziestoletnim chłopakiem o...

Larista
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Larista

Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce...