Sypiając z psychopatą

SYPIAJĄC Z PSYCHOPATĄ to prawdziwa historia Carolyn Woods napisana ku przestrodze dla innych kobiet. Polecam każdemu ją przeczytać, a następnie sprezentować bliskim samotnym kobietom: mamom, babciom i ciociom.

Łatwo nam jest krytykować i oceniać innych, mówić, że ja tak bym nie postąpiła, ale gdy jesteśmy otumaniony miłością nie dostrzegamy najmniejszym wad partnera, wierzymy we wszystko co nam mówi, nawet w te nieprawdopodobne rzeczy. Dopiero z czasem, zazwyczaj po szkodzie, dochodzi do nas jakie byłyśmy naiwne.

Poznajcie Carolyn, pewną siebie, majętną ale i samotną kobietę po pięćdziesiątce, która myśli że nic więcej nie potrzebuje, lecz gdy poznaje Marka jej nastawienie się zmienia. Wybucha między nimi wielka miłości, bo Mark jest przystojnym, i do tego zamożnym biznesmenem, który umie prawić komplementy. Podczas wspólnego życia kobieta nie dostrzega żadnych sygnałów ostrzegawczych, a Mark z premedytacją wykorzystuje ją do swoich celów, wyłudzając wszystkie jej oszędność. Mężczyzna bowiem okazuje się zawodowym oszustem, grającym na kobiecych emocjach i tworzący otoczkę fikcji wokół siebie.

Carolyn straciła dzięki tej znajomości prawie wszystko, pieniądze, przyjaciół, rodzinę, zdrowie, bo do tej pory walczy z atakami paniki i stresem pourazowym.

Informacje dodatkowe o Sypiając z psychopatą:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Reportaż i dziennikarstwo śledcze

Zobacz opinie o książce Sypiając z psychopatą

Kup książkę Sypiając z psychopatą

Księga zaklęć