Sypiając z psychopatą

Pod powierzchnią kultury, inteligencji dobrych manier, życzliwości, swobody i znajomości życia krył się, niczym żmija w grządce kwiatów...

Carolyn Woods rozpoczyna swoje nowe życie w Cotswolds.
W miejscu pracy spotyka jednego z najbardziej znanych brytyjskich oszustów.
Zakochuje się w nim i planuje ślub z człowiekiem, który podaje się za kogoś kim nie jest.
Przez osiemnaście miesięcy ich związku zabrał jej 85000 funtów. Robił to tak sprytnie, że nie mogę uwierzyć jak dała sobą manipulować. Jak to mówią zakochana była.
Carolyn opisuje jak bardzo Mark był dla niej fascynujący, przyciągający i wzbudzający zainteresowanie. Do tego stopnia, że całkowicie mu się poddała.
Jak świetnym musiał być aktorem skoro dojrzała, mądra kobieta tak dała się zmanipulować tracąc wszystko co miała i zostając zdruzgotaną emocjonalnie i finansowo.
"Mark Acklom jest zawodowym oszustem. Jest patologicznym kłamcą i naciągaczem, który przez wiele lat zostawiał po sobie tylko zniszczenie. Jest manipulatorem i egoistą".
Bawił się świetnie korzystając z pieniędzy naiwnych kobiet, którym przez to zniszczył życie.
Historia prawdziwa pokazująca jak można zniszczyć człowieka nie tylko finansowo, ale psychicznie, uzależnić od siebie i doprowadzić do odebrania mu godności i pewności siebie.
Kiedy oglądałam film na Netflix o oszuście z Tindera nie mogłam uwierzyć jak można tak dać się zmanipulować i wierzyć w rzeczy, które są tak odrealnione.
Książka to kolejny przykład na to, że można.

Informacje dodatkowe o Sypiając z psychopatą:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Reportaż i dziennikarstwo śledcze

Zobacz opinie o książce Sypiając z psychopatą

Kup książkę Sypiając z psychopatą

Siemowit Zagubiony