Syreny

Majka to spokojna, skromna studentka dziennikarstwa z Warszawy. Wakacje jak co roku zamierza spędzić u wujostwa w małej nadmorskiej miejscowości Burzewo. Dziewczyna chce połączyć letni wypoczynek, ploteczki z przyjaciółkami które tam mieszkają, a także zarobić sprzedając lody w budce swego wujka. Tymczasem okazuje się, że jej koleżanki mają zupełnie inny plan na letni zarobek. ⁣

Wiolka, Julia i Zuza postanowiły zostać Syrenami -dziewczynami które będą towarzyszyć mężczyznom w zamian za pieniądze i darmowe drinki. Majka jest tu jedyną rozsądną osobą, obawia się o bezpieczeństwo, nie chce zostać jedną z syren ale zamierza mieć je na oku, a dodatkowo zdobyć ciekawy materiał na pracę zaliczeniową na studia.
Przyjaźń młodych kobiet będzie wystawiona na ogromną próbę.
⁣⁣
Igor, Damian i Filip - trzech przyjaciół z Warszawy przybywa do Burzewa w poszukiwaniu sławnych syren i co za tym idzie świetnej zabawy. I choć Majkę strasznie irytuje zachowanie bogatych, bezczelnych chłopaków , kiedy poznaje bliżej Damiana, jego drugie oblicze, zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Nie od dziś wiadomo iż przeciwieństwa się przyciągają. ⁣⁣

Słońce, plaża,imprezy i wakacyjna przygoda. Bogata , rozpuszczona i nieodpowiedzialna młodzież. Życiowe wartości przyćmione pieniądzem.⁣⁣
To wszystko w tej powieści, która jest też przestrogą , dla dziewczyn -kluby ,alkohol,narkotyki trzeba być niesamowicie czujnym by nie paść ofiarą gwałtu. ⁣⁣
⁣⁣
Autorka znana jest mi z powieści "Wszystko czego pragnę w te święta" ⁣⁣którą miło wspominam.
Tym razem także się nie zawiodłam. ⁣⁣

Pani Anna ma lekkie pióro, stworzyła wciągającą historię, ciekawych bohaterów. Książka idealna na lato, przeniesie czytelnika na piaszczystą bałtycką plażę. ⁣⁣
Przeczytajcie i przekonajcie się czy Maję i Damiana połączy tylko wakacyjne zauroczenie czy coś więcej. ⁣⁣
Emocje gwarantowane , przyznam że epilog czytałam zza kurtyny łez.⁣⁣
Polecam starszej młodzieży, książka zawiera treści dla dorosłych, będzie gorąco. ⁣⁣

Informacje dodatkowe o Syreny:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-06-17
ISBN: 9788366520509
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Tagi: bóg Romans z dreszczykiem

Zobacz opinie o książce Syreny

Kup książkę Syreny

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Przygotuj się na opowieść pikantną jak imbir i słodką jak grzech! Ginger to perfekcjonistka z obsesją na punkcie świąt. Odkąd obchodzi je wyłącznie w...

W tym roku święta pachną tobą
Anna Langner0
Okładka ksiązki - W tym roku święta pachną tobą

Tej mroźnej zimy uczucia wybuchną płomieniem nie do ugaszenia Kalina jest początkującą pisarką z wielkimi aspiracjami. Kiedy otrzymuje ofertę napisania...