Szalone lato w Olszowym Jarze

W Olszowym Jarze zawitało lato, które pobudza nas swoimi zmysłami. Jednak nie dla wszystkich będzie to czas sielanki i spokoju.

Weronika martwi się o swoją firmę. Brak zleceń spędza jej sen z powiek. Małgosia i Krystian, którzy zamieszkali w Olszowym Jarze tęsknią za bieganiną i urokami miasta. Czy sielankowy klimat zatrzyma ich na dłużej? Lidka przyjeżdżając do Olszowego Jaru z pewnością nie podejrzewała, że zakocha się w chłopaku, który jak każdy twierdzi „nie jest dla niej”. Do tego dziewczyna rozwija swoją dziennikarską pasję i pomaga w opiece nad swoją chrześnicą.

Bohaterowie pomimo swoich trosk i zmartwień zawsze mogą na siebie liczyć. Wsparcie i pomoc najbliższych jest nieocenione.

Podczas lektury nie zabraknie chwil wzruszeń, jak również nieraz na naszej twarzy zagości uśmiech.

Autorka sprawiła, że chciałoby się przenieść do Olszowego Jaru i poznać osobiście każdego bohatera.

Koniecznie przeczytajcie poprzednie części. Z pewnością polubicie wszystkie postaci, a nawet się z nimi zaprzyjaźnicie.

Na duży plus oceniam okładkę, która przyciąga wzrok.

Polecam.

Kup książkę Szalone lato w Olszowym Jarze

Schronisko w Podgórowie
Joanna Tekieli0
Okładka ksiązki - Schronisko w Podgórowie

TO SCHRONISKO MIAŁO BYĆ UCIECZKĄ OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU I LEKARSTWEM NA MAŁŻEŃSKĄ RUTYNĘ. OKAZAŁO SIĘ JEDNAK, ŻE EWA BĘDZIE MUSIAŁA SOBIE PORADZIĆ NIE...

Topniejące serce
Joanna Tekieli0
Okładka ksiązki - Topniejące serce

CZY WYJAŚNIENIE SPRAW, KTÓRE MAJA ZEPCHNĘŁA W GŁĄB SWEJ DUSZY, SPRAWI, ŻE ROZTOPI SIĘ LÓD, KTÓRY SKUŁ JEJ SERCE? Maja, samotna matka trzech dziewczynek...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska