Szantażystka

📞 „𝒮𝓏𝒶𝓃𝓉𝒶ż𝓎𝓈𝓉𝓀𝒶” 𝑀𝒶𝓇𝓉𝒶 𝑅𝓎𝒸𝓏𝓀𝑜📞

Znam twój sekret…

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Przypadkowo usłyszana rozmowa popycha Anie do podjęcia śledztwa. Działając na własną rękę próbuje dowiedzieć się co przydarzyło się tej tajemniczej kobiecie, o której była mowa w podsłyszanej rozmowie. Nie przypuszcza, że ślady poprowadzą ją w miejsce, o którym wolałaby zapomnieć.

Koszmarne dzieciństwo. Brudne pieniądze. Więzy przeszłości. 🔪

Przyznam, że ta historia wciągnęła mnie na długie godziny i nie mogłam się oderwać dopóki nie dowiedziałam się o co tu tak naprawdę chodzi. Przez całą akcję prowadzi nas  , jednak ona sama za dużo nie wie i dopiero podążając za nią krok po kroku możemy poznawać kolejne fakty, które doprowadzą nas do punktu kulminacyjnego. Za nic w świecie nie mogłam rozgryźć tej zagadki. Autorka przedstawia nam wiele retrospekcji i małych poszlak, zapewniając, że prawdziwa bomba czeka na końcu tej drogi. Dlatego nie sposób odłożyć jej na bok, dopóki nie pozna się prawdy.

Doskonale rozbudowana fabuła, która wciąga czytelnika na długie godziny, wyraziści bohaterowie i akcja, która z każdą stroną coraz bardziej zaskakuje, to nic innego jak przepis na udany kryminał. Możecie być pewni, że każdy z bohaterów pojawiający się na kartach tej powieści odgrywa ważną rolę i jest tam z konkretnego powodu, każdy z nich przyczynia się do rozwoju wydarzeń. Uwielbiam kiedy wszystkie wątki układają się w jedną całość, kiedy każdy bohater odgrywa swoją rolę. A cała historia nabiera wyrazistości. Nie brakuje jej mylnych tropów, autorka wodzi czytelnika za nos.

Zapewniam, że "Szantażystka" wciągnie was na długie godziny i zapewni trochę niepokoju. Jednak ciekawość nie pozwoli wam odłożyć jej na bok. Także, jeśli lubicie takie historie z dreszczykiem niepokoju, to z pewnością zainteresuje was ten tytuł. Zakończenie zagadki jest logiczne i spójne z całością, jednak zabrakło trochę dynamicznej akcji. Mimo wszystko dobrze się jej słuchało i mogę z czystym sumieniem wam ją polecić.

Informacje dodatkowe o Szantażystka:

Wydawnictwo: WAM