Szklana maska, mroczny on

🎭 „Szklana maska,mroczny on” to historia młodych osób,które mają przeszłość o której nie chcieliby pamiętać.Trauma i strach przed zaznaną krzywdą blokuje bohaterkę przed nowym związkiem.Skupia się na nauce i przyjaciołach skrywając przed innymi tajemnice.

🎭Postać Jareda jest zarazem ciekawa,barwna i tajemnicza.Ten chłopak skrywa tyle sekretów,że ciężko odrazu je odkryć.Jego wybujałe ego i bezczelność czasami mnie irytowała,ponieważ nie zna słowa nie.Myśli,że zdobędzie zawsze wszystko czego chce.Przez ciemne interesy naraża najbliższych a zarazem broni ich,by nic się im nie stało.Jego się kocha i nienawidzi!Ostatecznie pokazał swoje lepsze oblicze.
🎭Byłam przekonana,że Rosie będzie typową nastolatką.Okazuje się,że wybudowała wokół siebie mur,by się chronić.To spowodowało,że krok po kroku odkrywamy prawdę o niej.

🎭Powieść jest świetną historię młodych osób,które spotykając się nie przewidzieli,że od tej chwili ich życie się zmieni.Wraz z rosnącymi kłopotami ranią się nawzajem,by później szukać siebie i móc przeprosić.Oprócz tego poznajemy wspaniałą relację przyjacielską w murach szkoły i nie tylko.
Książkę czyta się z zapartym tchem,by wreszcie poznać wszystkie decyzje bohaterów,które bywały szalone!

🎭Jeśli lubisz historie z gatunku young adult wraz z możliwością odkrywania skrywanych sekretów to koniecznie przeczytajcie tą książkę
P O L E C A M

Informacje dodatkowe o Szklana maska, mroczny on:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-03-06
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: literatura młodzieżowa obyczajowa romans

Zobacz opinie o książce Szklana maska, mroczny on

Kup książkę Szklana maska, mroczny on

Don't mess with me
Dominika Luboń0
Okładka ksiązki - Don

Osiemnastoletnia Lanore McQueen wracając do domu, zauważa grupkę chłopaków malujących graffiti na budynku domu dziecka. Ponieważ jej matka jest tam dyrektorką...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;